فال روزانه سه شنبه 29 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 29 اسفند 1396

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و نهم اسفند 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز احساس می‌کنید که شریک زندگیتان برای حرف‌هایتان ارزش زیادی قائل نیست، از این رو دلخور می‌شوید؛ اما بدانید که این ربطی به شما ندارد، او این روزها درگیر است و بهتر است که درکش کنید. اگر مجرد هستید، فردی در میان آشناهایتان نظر شما را به خود جلب کرده اما در مورد بیان احساساتتان شک دارید. بهتر است دور نقض‌های کوچک را خط بکشید و با دیدی مثبت به او نگاه کنید. هیچ کس کامل نیست، پس توقعتان را پایین بیاورید تا زندگیتان رنگ دیگری به خود بگیرد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز اخباری می‌شنوید که شاید هضم آنها در آن واحد برایتان گیج کننده باشد اما صحبت کردن با فردی با تجربه در این زمینه، می‌تواند مفاهیم را برایتان روشن‌تر کند. اطلاعاتی که در اختیارتان قرار گرفته می‌تواند موجب پیشرفت کاری شما شود؛ پس آن را با خلاقیت خود تلفیق و در شغلتان به کار گیرید. پیاده روی در چنین روزی می‌تواند ذهن خسته‌تان را باز و شما را برای خوابی راحت آماده کند. دوستی را به طور تصادفی می‌بینید! او را به خانه‌تان دعوت و ارتباطتان را با او بیشتر کنید. مطمئنا روزهای خوشی را در کنار او خواهید گذراند. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز که شما انرژی زیادی را در خود احساس می‌کنید، زمان خوبی برای شرکت در فعالیت‌های اجتماعی است. فرقی نمی‌کند که کلاس‌های هنری باشد یا باشگاه ورزشی، با این کار نه تنها شما به دیگران انرژی می دهید بلکه اطلاعات مفید زیادی را نیز از آنها دریافت خواهید کرد. به زودی به یک سفر کاری می‌روید که تغییرات زیادی را در زندگیتان ایجاد خواهد کرد و تاثیراتش تا مدت‌ها در زندگیتان خواهند ماند. کارهای عقب مانده امروزتان را به فردا نیاندازید زیرا فردا بیش از امروز سرتان شلوغ خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

با ایجاد تنوع در زندگیتان، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را مشاهده خواهید کرد. ممکن است در ابتدا هماهنگی با شرایط جدید برایتان سخت باشد اما رفته رفته همه چیز مطابق میلتان پیش خواهد رفت. فقط یادتان باشد که این فرصت‌ها همیشگی نیست و اگر آن را از دست دهید، ممکن است تا سالهای سال هیچ پیشرفتی در زندگیتان نداشته باشید. در مورد موضوعی باید به کسی جواب دهید. سعی کنید که منطقی عمل کنید تا احساسی. از تصمیمی که گرفته‌اید نیز مطمئن باشید تا نظر دیگران هیچ تاثیری روی شما نداشته باشد. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما از نظر فیزیکی احساس خوبی ندارید، اما نگران نباشید زیرا فردا حالتان بهبود می‌یابد. بهتر است امروز به تغذیه خود اهمیت دهید. سفری در راه دارید. این سفر می تواند تغییرات بزرگی را در زندگیتان ایجاد کند. چارچوب هایی برای خودتان ساخته بودید که اخیرا کمی متزلزل شده است. به جای نگرانی، بد نیست یک بار هم خودتان را به دست باد بسپارید و رها شدن را تجربه کنید. جسارت می‌تواند اتفاقات خوبی را برایتان رقم بزند. پس احتیاط را کنار بگذارید و ریسک پذیرتر باشید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

استرس زیاد از حد به بدن شما فشار آورده اما این روزهای آخر است و از این پس باید شاهد نتیجه کارهایتان باشید. بهترین کاری که در حال حاضر می‌توانید انجام دهید این است که دست از کارهایتان بکشید و کمی استراحت کنید. اگر در فضای آزاد باشید، بهتر است. طبیعت می‌تواند انرژی مثبت فوق العاده‌ای به شما دهد. فردی به تازگی‌ها وارد زندگیتان شده، شاید اکنون تمایل زیادی به برقراری ارتباط با او نداشته باشید اما بعدها یکی از نزدیک‌ترین‌های زندگیتان خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز در یک جمعی، یک پیشنهاد کاری به شما می‌شود. شاید در ابتدا برایتان وسوسه انگیز باشد اما بهتر است بجز شرایط مالی، دیگر جوانب آن را هم بسنجید سپس تصمیم بگیرید. شما سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌اید، حال بهتر است فقط به فکر خوشگذرانی باشید. از همین امروز برای تعطیلات خود برنامه ریزی کنید. حتی اگر حوصله ندارید، سعی کنید یک مسافرت کوتاه بروید. سفر می‌تواند تغییرات بزرگی را در زندگیتان ایجاد کند. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز کاری پیش پایتان قرار می‌گیرد که به راحتی می‌توانید آن را به اتمام برسانید؛ پس تنبلی نکنید و دست به کار شوید. شما فرد رمانتیکی هستید و دوست دارید که شریک زندگیتان نیز اینگونه باشد اما یادتان نرود که هر کسی شخصیت خاص خود را دارد. شما نمی‌توانید به سادگی دیگران را تغییر دهید، پس برای جلوگیری از ناراحتی، اطرافیانتان را همانگونه که هستند، بپذیرید. در اواخر شب یک خبر خوب از طریق تلفن به شما می‌رسد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما امروز با فردی آشنا خواهید شد. این فرد موقعیت اجتماعی خوبی دارد و می‌تواند مهره تاثیرگذاری در زندگی کاریتان باشد. اگر رابطه خود را با او ادامه دهید، تغییرات بزرگی در زندگیتان ایجاد خواهد شد. هدفی در سر دارید که در رسیدن به آن احساس ناامیدی می‌کنید اما هر چه مثبت‌تر به این موضوع نگاه کنید، شانس رسیدن به آن نیز بیشتر است. اگر از افراد با تجربه در این راه کمک بگیرید، زودتر به نتیجه مطلوبتان خواهید رسید. صبر کلید موفقیت این روزهای شماست. دوستی چشم به راه شماست، همین حالا برای دیدار با او برنامه ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

درست آنجا که انتظارش را ندارید، اتفاق غیر منتظره‌ای برای شما خواهد افتاد. از طریق یکی از دوستانتان خبری به شما می‌رسد که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناسید. این شادی را با خانواده‌تان قسمت کنید. اگر به فکر شروع کاری هستید، فعلا دست نگه دارید تا شرایط برایتان روشن‌تر شود. اطلاعی که در دست دارید هنوز کافی نیست، پس صبر کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. طبیعت تنها چیزی است که در حال حاضر می‌تواند به شما انرژی دهد. پس توصیه می‌کنیم که از خانه بیرون بروید و از آن لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما به فکر انجام کاری هستید اما فکر می‌کنید که توانایی لازم را برای آن ندارید. اشتباه شما این است که اعتماد به نفس بالایی ندارید؛ اما بدانید که هیچ کس کامل نیست، پس انگشت اشاره‌تان را از روی نقص‌هایتان بردارید و آن را روی توانایی‌هایتان بگذارید تا معجزاتش را ببینید. این روزهای آخر سال، بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید. جدا از فعالیت بدنی، تغذیه مناسب چیزی است که باید در اولویت امروزتان قرار دهید. در اواسط روز نشانه‌ای از عشق در زندگیتان مشاهده می‌کنید که روحیه‌تان را از این رو به آن رو می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

مراقب اهدافی که در سر دارید باشید و آنها را تا قبل از عملی شدن به کسی نگویید زیرا افراد سودجوی زیادی در اطرافتان هستند. اگر چه شما فرد مهربانی هستید اما کمک کردن تا زمانی خوب است که لطمه‌ای به خودتان وارد نشود. پس از افراط در این کار بپرهیزید و در درجه اول به خودتان اهمیت دهید. در اواسط روز تلفنی به شما می‌شود که انتظارش را ندارید. اگر درخواستی از شما شد، قبل از هر جوابی، خوب در مورد آن فکر کنید تا پشیمانی به سراغتان نیاید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: