فال روزانه دوشنبه 28 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 28 اسفند 1396

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و هشتم اسفند 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز روش جدی‌ای در پیش گرفته‌اید. شما اینجا نیامده‌اید که همه کارها را درست کنید بدون اینکه چیز با ارزشی در عوض آن دریافت کنید. بدبختانه، شما وقت و انرژی زیادی برای رسیدن به آرزوهایتان صرف کرده‌اید. ریسک کنید و چیز آسان و فرحبخشی را امتحان کنید اما به نتیجه آن فکر نکنید که هر چیز کوچکی می‌تواند ناامیدتان کند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما فعالیت‌ها یا صحبت‌هایی را به تازگی آغاز کرده‌اید که به آنها ایمان کامل دارید. باور اعمال‌تان شما را در مسیری که وارد شده‌اید بسیار یاری می‌دهد تا بتوانید با مشکلاتی که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد راحت‌تر مقابله کنید. اصلا نگران نباشید زیرا مسیری که در آن وارد شده‌اید شما را به سعادت خواهد رساند. از فعالیت‌های روزمره‌تان نیز غافل نشوید چون فعالیت‌های روزمره‌تان همواره تجارب بسیاری را برای شما به همراه دارد. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز شما وقتی کارهایتان را تمام کردید نمی‌توانید به راحتی وقت‌تان را برای تفریح با دوستانتان تنظیم کنید. شما هنوز وظایفی دارید که حتی شاید وقتی لیست کارهای روزانه‌تان را چک کنید آنها را حس نکنید. همانطور که احساس گناه کردن به جز تلف کردن وقتتان هیچ کار دیگری نمی‌کند، دفاع کردن از خودتان در برابر دیگران نیز اینگونه است؛ فقط تا جایی که در توانتان هست کارهایتان را انجام دهید و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می‌شود را از فکرتان بیرون کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. بعضی از حس‌ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر کنید، در مورد تمام نیازها و خواسته‌هایتان با دیگران حرف بزنید، مطمئنا به دردسر خواهید افتاد. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

مهم نیست که یک چیزی یا کسی الان چقدر خوب نشان می‌دهد، چند دلیل عملی وجود دارند برای اینکه شما نتوانید به آنچه می‌خواهید برسید. خوشبختانه، اراده شما در صبر کردن برای رسیدن به خواسته‌تان به شما کمک زیادی می‌کند. عجله ممکن است همه چیز را خراب کند اما اگر قدم به قدم پیش بروید مطمئنا به هدف خود می‌رسید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز شما بیشتر از هیمشه مورد قضاوت ناعادلانه دیگران قرار می‌گیرید؛ اما این درباره این نیست که حق با شماست یا خیر؛ بلکه درباره این است که آیا شما حق این را دارید که در زندگی دیگری دخالت کنید یا نه حتی اگر به خاطر صلاح خود فرد باشد. مشکل این است که شما آنقدر به کار خود اعتماد و اطمینان دارید که در درک نظرات و دیدگاه‌‌‌‌‌های دیگران شکست می‌خورید. صبر کنید؛ اینکه آن چیزی که شما فکر می‌کنید باید اتفاق بیفتد آنقدرها هم که به نظر می‌رسد مهم نیست. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

شما دیگر مانند سابق مشتاق پیشرفت در مراحل زندگیتان نیستید اما دوستان، شریک زندگیتان یا اعضای خانواده‌تان شما را یاری می‌دهند تا از این فکر خارج شوید و به فعالیت‌های سابقتان برگردید. سکون و بی حرکتی شما به دلیل یک واقعه ناگوار است که در زندگیتان رخ داده اما بهتر است به مسائل فرعی زندگی‌تان توجهی نداشته باشید تا بتوانید به درجات بالا صعود کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

کمتر فعالیت کردن و بیان کردن احساساتتان باعث ناراحتی شما می‌شود، برای آنکه معمولا برایتان راحت است که مشکلات را حل نشده رها کرده و در موردشان صحبت نکنید. با وجود این شما اکنون می‌توانید به پیشرفت احساسی مهمی دست یابید، اما نمی‌توانید با موانعی که وجود دارند مقابله کنید. امروز روی پروژه‌های جدیدتان کار نکنید و اگر امکان داشت حتی به تلفنها و ایمیل‌ها نیز پاسخ ندهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز شما با خواهر و برادر و یا با یكی از دوستان نزدیكتان مجادله‌ای لفظی خواهید داشت؛ اما نباید اجازه بدهید كه این حادثه تمام روزتان را خراب كند. شما در مقاومت كردن در برابر تجربه‌های قدیمی‌ لنگه ندارید؛ ولی از تجربیات هیجان انگیز و به یادآوری خاطرات روزهای سخت لذت می‌برید؛ ولی نباید فراموش كنید كه زندگی كردن در زمان حال از فكر كردن به گذشته شیرین‌تر است. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما حتی اگر كارهای ناتمام زیادی هم داشته باشید، ولی دوست دارید امروز كاملا خوش بگذرانید؛ اما كار و مسئولیت وقت زیادی برای تفریح و خوشی باقی نمی‌گذارد. وقتی كه شما به جای انجام دادن مسئولیت‌های خود به دنبال سعادت و خوشبختی‌تان می‌روید خیلی هیجان زده می‌شوید. اگر شما كارهایتان را نیمه كاره رها كردید، حداقل راستگو باشید و برای آنهایی كه با این كار شما به زحمت افتاده‌اند دلیل خود را توضیح دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما باید از انرژی قدرتمند ماه جدید که امروز در نشان شما قرار گرفته نهایت استفاده را ببرید و آن را برای مقاصد مالی خود بکار بگیرید؛ به خاطر اینکه اتصال ماه - خورشید با ونوس مقتدر در دومین خانه از “پول” شما به ترتیب قرار گرفته‌اند. خوشبختانه شما نقشه‌ای دارید و اکنون وقت آن است که طرح و نقشه خود را اجرا کنید؛ اما به یاد داشته باشید که مجبور نیستید برای بالا بردن درآمد و سود خود ریسک کنید؛ فقط با حالت مثبت حاضر شوید و کاری را انجام دهید که می‌دانید شما را در راهتان موفق‌تر می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شخصی كه شما دنبالش می‌گشتید امروز می‌تواند با تشخیص دادن نیروی به خصوص و فوق العاده‌ای در شما، خوشحالتان سازد. شاید این نیرو به صورت برقی در چشمان شما باشد، برای اینكه شما اكنون انرژی‌ای را دریافت كرده‌اید كه افق‌های فكریتان را گسترده می‌سازد و فكرتان را با تفكرات زیبا انباشته می‌سازد. وقتی كه دیگران به شما توجه می كنند سعی نكنید كه زیاد توضیح بدهید؛ اندكی ابهام آنها را در شک و تردید نگه خواهد داشت.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: