فال روزانه یکشنبه 27 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 27 اسفند 1396

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و هفتم اسفند 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز برخی کاغذبازی‌های اداری در ارتباط با مسائل مالی وقت زیادی از شما خواهند گرفت. خوشبختانه امروز شما بسیار قویتر از همیشه هستید و اعتماد به نفس و تمرکزتان در سطح بالایی قرار دارد و می‌توانید بدون اینکه احساس خستگی یا نا امیدی کنید تا زمان رسیدن به نتیجه به تلاش خود ادامه دهید. شما احساس می‌کنید زمانی که برای انجام کاری دارید رو به تمام شدن است و این موضوع شما را وسوسه می‌کند که دست به ریسکی غیر ضروری بزنید. این ترس‌هایتان به احتمال زیاد بیهوده هستند و بهتر است احتیاط کنید تا مبادا قدمی اشتباه برداشته و از مسیر درست خارج شوید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز یک پروژه هنری یا خلاقانه که می‌تواند برای شما جنبه درآمدزایی نیز داشته باشد ذهنتان را به خود مشغول کرده است. اگر پیش از این به طور جدی به عملی کردن این ایده خود فکر نکرده‌اید امروز می‌تواند فرصت خوبی برای پرداختن به این ایده باشد. انرژی جسمی و ذهنی شما در سطح بالایی قرار دارند و می‌توانید در انجام هر کاری که برای خود در نظر داشته باشید موفق شوید. امروز کلماتی که به زبان می‌آورید وزن بیشتری دارند و اثرشان بیشتر از همیشه است؛ پس از آنها با احتیاط بیشتری استفاده کنید. شاید دلتان نخواهد که زیاد راجع به این که چه در ذهنتان می‌گذرد حرف بزنید، ولی اگر هوشمندانه رفتار کنید می‌توانید از وضعیت موجود به نفع خودتان استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز یک زوج همراه با فرزندشان به دیدن شما خواهند آمد. یکی از این دو به احتمال زیاد از لحاظ حرفه‌ای و تجاری با شما در ارتباط است. این ارتباط در هر سطحی که باشد به صحبت‌های بسیار جالبی بین شما منجر خواهد شد که می‌توانند به نقشه‌هایی امید بخش برای یک فعالیت مشترک حرفه‌ای در آینده ختم شوند. بهتر است مواظب باشید! زیاد تند نروید تا بعدا دچار نا امیدی نشوید. امشب سعی کنید زیاد دیر نخوابید و قبل از خواب هم به مسائل کاری فکر نکنید. ذهن شما مانند یک قطار سریع‌السیر در حرکت است و اگر آن را تحت کنترل در نیاورید بی خوابی به سرتان خواهد زد و دیگر نخواهید توانست به این راحتی‌ها به خواب بروید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز مجبور خواهید بود پیش از فرا رسیدن تعطیلات یک کار اداری را تکمیل کنید و مجبور خواهید بود وقت زیادی را صرف کاغذبازی و دوندگی‌های خسته کننده مرتبط با این کار کنید. به انجام رساندن این کار ممکن است با مشکلاتی هر چند جزئی همراه باشد، اما شما با توانایی‌های منحصر بفردی که دارید از پس انجام آن برخواهید آمد. خوشبختانه امروز ذهن شما بسیار دقیق، سریع و متمرکز شده است و در نتیجه در هر کاری که بخواهید انجام دهید نتایج خوبی به دست خواهید آورد. پس از پایان ساعت اداری سعی کنید باقی مانده روزتان را به بهترین شکل ممکن گذرانده و از حال و هوای لذت بخش روزهای پایان سال بهره ببرید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

ممکن است امروز به صورتی کاملا غیر منتظره یک فرصت کاری یا تجاری فوق العاده برایتان فراهم شود. شما فکر نمی‌کنید الان زمان مناسبی برای شروع این کار باشد و حتی اگر حاضر شوید در آن نقشی به عهده گرفته و شرکت کنید هم به صورت موقت و برای به دست آوردن کمی پول بیشتر خواهد بود. شاید در فکر این باشید که در خانه‌تان تغییراتی ایجاد کنید، اما اگر به فکر تغییرات بزرگی مانند تعویض مبلمان یا تغییر رنگ دیوارها هستید حالا دیگر وقتش نیست و نخواهید توانست به موقع کارهایتان را به اتمام برسانید. سعی کنید با ایجاد تغییرات کوچک و سریع حال و هوای منزلتان را تغییر داده و بهار را به خانه‌تان بیاورید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز انرژی جسمانی شما در سطح بالایی قرار دارد و بلندپروازیتان حتی از آن هم بیشتر است. شما به فکر انجام کارهایی هستید که سطح اجتماعی و اقتصادی زندگیتان را بالاتر می‌برند. امروز زمان زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات خواهید کرد و هر کاری که لازم بدانید را در جهت رسیدن به این اهداف خود انجام خواهید داد. رفت و آمدهای هر چند کوتاهی که مجبور هستید در طول روز داشته باشید خیلی بیشتر از آنچه فکرش را می‌کردید طول خواهند کشید. اگر می‌خواهید اتلاف وقت را به حداقل مقدار ممکن کاهش دهید به شما توصیه می‌کنیم که تا جایی که می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز به برخی توانایی‌های مفید و کاربردی در وجود خود پی خواهید برد که تا به حال از آنها بیخبر بوده‌اید. اگر در این روزهای پایانی سال مشغول انجام یک کار اضافه بر سازمان برای کسب درآمد بیشتر و یا برای کمک به افراد نیازمند هستید امروز در انجام این کارها بسیار موفق خواهید بود. حس ششم شما به طور فوق العاده‌ای قوی شده و می‌توانید خیلی راحت افکار و احساسات دیگران را درک کنید و همین تبدیل به برگ برنده شما خواهد شد. امروز قدرت تخیلتان نیز در سطح بالایی قرار دارد؛ سعی کنید از آن هم به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اگر قراری دارید به شما توصیه می‌شود کمی زودتر از زمانی که برنامه ریزی کرده بودید راه بیفتید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز بالاخره و شاید بعد از مدتی بسیار طولانی، به یکی از اهداف بلند مدت خود دست یابید و همین موضوع باعث خواهد شد که بسیار پرانرژی، خوشحال و سرشار از شور و شوق باشید. حالا که به نتیجه مورد نظرتان رسیده‌اید، دارید به آینده فکر می‌کنید و برای اهداف دیگری که دارید برنامه ریزی می‌کنید. اکنون زمان بسیار خوبی برای تصمیم گیری در مورد کارهایی که می‌خواهید در سال جدید انجام دهید می‌تواند باشد. امروز شرکت در فعالیت‌های مختلف اجتماعی می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد و شانس آشنایی با افراد جدید با نفوذی را در اختیارتان قرار دهد، پس تا جای ممکن در اجتماع باشید و از خانه نشینی خودداری کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز مسائل کاری ذهن شما را حسابی به خود مشغول خواهند کرد و اجازه نخواهند داد وقتتان را طبق برنامه‌هایی که برای امروزتان چیده بودید بگذرانید. با این حال شما زیاد از این بابت ناراحت نخواهید شد، چون به صورتی کاملا غیر منتظره فرصت‌هایی برای پیشرفت حرفه‌ای برایتان فراهم خواهند شد که فکرش را هم نمی‌کردید. این که در روزهای پایانی سال چنین فرصتی برایتان فراهم شده تقریبا غیر قابل باور است، اما شانس به شما روی آورده است. با این حال به شما توصیه می‌کنیم که بدون هیچ گونه اتلاف وقتی هر چه سریعتر تصمیم خود را بگیرید، در غیر این صورت این فرصت به همان سادگی که به دستتان آمده از دستتان خواهد رفت. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

اگر تعطیلات شما هنوز شروع نشده و امروز هم باید سر کار بروید خودتان را برای اتفاقاتی غیر منتظره آماده کنید. به صورتی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید درهای جدیدی برای دنبال کردن اهداف کاملا متفاوتی به رویتان باز خواهند شد که اگر از آنها به خوبی استفاده کنید می‌توانند پیشرفت قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشند. اگر قصد مطالعه در ارتباط با موضوع خاصی را دارید امروز زمان بسیار خوبی برای این کار خواهد بود، چون ذهن شما بسیار قوی و آماده شده است و هر چیزی که بخوانید را به خوبی به خاطر خواهید سپرد. اگر قصد رفتن به سفر را دارید سعی کنید استراحت کافی داشته باشید تا در طول سفر زیاد خسته نشوید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اگر قصد برنامه ریزی برای پس انداز به منظور انجام کار خاصی را دارید امروز می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار باشد و حتی می‌توانید از همین امروز این برنامه‌تان را عملی کرده و شروع به پس انداز کنید. امروز شما از لحاظ ذهنی نسبت به همیشه تمرکز خیلی بیشتری دارید و نباید این فرصت را به راحتی از دست بدهید. اطرافیانتان ایده‌هایی دارند که نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشید؛ چون می‌توانند فرصت‌های بسیار خوبی را برایتان به وجود بیاورند. پس از یک روز خیلی شلوغ و طولانی به شما توصیه می‌کنیم که قبل از خواب با کمی پیاده روی و یا یک دوش آب گرم ذهن خود را کمی آرام کنید، در غیر این صورت خودتان را برای خواب‌های آشفته آماده کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شاید امروز تصمیم بگیرید کاری را به صورت اشتراکی همراه با یک نفر دیگر انجام دهید. صحبت در مورد برنامه‌هایی است که وقت زیادی از شما خواهد گرفت، اما اثرات مثبتی روی نتیجه کارتان خواهد گذاشت که ارزش زمان صرف شده را دارند. در نظر داشته باشید که حتما زمانی را برای وقت گذراندن همراه با عشقتان کنار بگذارید و آن را به هیچ وجه قربانی هیچ کار دیگری نکنید. چه رابطه شما تازه شکل گرفته باشد و چه یک رابطه قدیمی باشد، باید به اندازه کافی برای آن وقت صرف کنید. الان زمان بسیار خوبی برای تصمیم گیری در هر زمینه‌ای می‌تواند باشد، چون امروز ذهنتان بسیار متمرکز و دقیق‌تر از همیشه شده است.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: