فال روزانه دوشنبه 21 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 21 اسفند 1396

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و یکم اسفند 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما گرچه به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده‌اید، اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید، اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که می‌تواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مودب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید بلکه باید بدانید که چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما هر نفسی که در هر روز و هر لحظه می‌کشید و استشمام می‌کنید فقط به خاطر یاد و خاطره گذشته‌تان است. از تاکیدی که بر روی گذشته‌تان دارید بکاهید زیرا یاد گذشته مانع از پیشرفت‌های آتی شما می‌شود. راحتی و آسودگی خیالی را که می‌توانید در حال حاضر داشته باشید به خاطر گذشته برهم نزنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

با وجود اینکه شما می‌خواهید کمی از نظر روحی در انزوا باشید اما به این معنی نیست که بخواهید از حواس پرتی‌هایی که ناشی از فعالیت‌های مختلف است جلوگیری کنید. ممکن است ناامید کننده باشد به خاطر اینکه شما می‌توانید بدون اینکه زیاد مشغول شوید هر کاری را انجام دهید. روزتان را به خاطر اینکه مشخص کنید چه کار باید بکنید خراب نکنید؛ به جای آن روی اینکه چه احساس می‌کنید تمرکز کنید. خیلی خوب است که بتوانید به سادگی با تعداد کمی از دوستانتان به استراحت بپردازید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

حواستان جمع باشد چون امروز یک نفر برای دوست شدن با شما پیشقدم می‌شود. ممکن است این شخص تمام حرفهای شما را باور کند و همین موضوع اوضاع را پیچیده می‌کند، برای اینکه شما نمی‌توانید بفهمید که چه چیزی نادرست است؛ اما اختلاف نظرها هم می‌تواند باعث بروز مشکل شود. بنایراین قبل از اینکه با این فرد یک ارتباط طولانی مدت را شروع کنید حقایق را بررسی کرده و در مورد آنها اطمینان حاصل کنید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما به جای اینکه بین ایده‌های جدید و مختلف در ذهنتان مدام گردش کنید روی طرحی که در روزهای گذشته آغاز کرده بودید کار کنید و آن را به جایی برسانید. اگر اکنون در میان افکارتان غرق شدید نگران نشوید به خاطر اینکه سیاره حاکم شما عطارد به وسیله پلوتون تیره و کدر سایه‌دار و مبهم شده و تمرکز کردن را برای شما مشکل کرده است. با وجود اینکه رویاهای شما بسیار دور به نظر می‌رسند اما آنها بیشتر از آنکه فکرش را بکنید به شما نزدیک هستند. زمان خود را از دست ندهید؛ به این ترتیب زودتر از آنچه فکرش را بکنید به اهدافتان می‌رسید! 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز همه چیز برای شما شور و هیجان بیشتری پیدا کرده و دوست ندارید قدرت ادراک خود را از دست بدهید. شما حس می‌کنید که مجبورید در مورد نیازهایتان حرف بزنید، به خصوص اگر آنها به چیزهایی که شما از شغلتان می‌خواهید مربوط باشند؛ اما وقتی احساساتتان انقدر قدرت دارند، منطقی بودن برایتان چالش برانگیز می‌شود. پس زیاد به خودتان سختگیری نکنید و قبل از اینکه برای دیدن نتیجه کار تغییرات اساسی ایجاد کنید چند روزی را صبر کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

شما امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید؛ اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

اگر شما اخیرا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده‌اید امروز دیگر روز عمل است. صحبت درباره یک نمایش نیست. ماه جدید در ششمین خانه از “جزییات” پیشنهاد می‌کند که برداشتن قدم‌های کوچک ایده کوچکی است. هر چیزی که تولید و کارایی شما را افزایش دهد مفید است حتی ایجاد یک برنامه برای خودتان که بتوانید شروع خوبی داشته باشید؛ اما تا فردا صبر نکنید؛ شما نیاز دارید که امروز کاری برای لذت بردن از لحظه حال انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز شما تنها کسی هستید که نقش خیلی سنگینی را به عهده گرفته‌اید. معنی این حرف این نیست که می‌خواهید خیلی مهم باشید؛ بلکه معنیش این است که افراد دیگر همگی روی شما حساب باز کرده‌اند و واقعا لازم است که یک نفر آنها را چک کند. شما خیلی خوب برای کارتان آماده شده‌اید، چرا که دقیقا می‌دانید چه کاری باید انجام دهید؛ اما رفتار مقتدرانه شما شاید اینجا بهترین روش برای رسیدن به هدفتان نباشد. بهتر است کمی‌ نرم‌تر بوده و به جای حرف زدن از عقل و منطق بیشتر حرف دلتان را بزنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما این روزها خیلی به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده‌تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی‌تر رفتار کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز مرز باریکی بین واقعیت و رویا وجود دارد. این مرز باریک در حالیکه تمیز دادن این دو را از یکدیگر برای شما مشکل کرده، آزادانه در حال جابجایی و حرکت است. در حالیکه رویاهایتان را بررسی می‌کنید و در هنر، موسیقی یا تفریح غرق شده‌اید، برای تخلیه کردن این انرژی‌تان از تخیل خود استفاده کنید. به خودتان برای رفتن به تعطیلات مرخصی دهید وگرنه نخواهید توانست حتی به طور موقت حقیقت را بفهمید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما به جای اینکه مدام از این شاخه به آن شاخه پریده و هر کدام از وظایف خود را ناتمام و به سرعت انجام دهید آنها را به وقت دیگری موکول کنید. این تصمیم شماست که یک معتاد به تلویزیون باشید یا اینکه برای خود خلوتی پیدا کنید و درباره زندگیتان بیندیشید. شاید به نظر دیگران تنبل و بی تحرک برسید؛ اما به خاطر این است که آنها شما را درک نمی‌کنند. عطارد منطقی با سیاره حاکم شما ونوس متصل شده و به شما اجازه می‌دهد که به جای اینکه فقط صحبت کنید به خودتان خوش بگذرانید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: