فال روزانه یکشنبه 20 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 20 اسفند 1396

فال روزانه امروز یکشنبه بیستم اسفند 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شما نشانه‌هایی را دریافت می‌کنید مثل روز اولی که می‌خواستید یاد بگیرید که چطور کاری را انجام دهید و چه وقت آن را انجام ندهید. ممکن است از آن خوشتان نیاید اما بلاتکلیفی‌ای که این تغییر با خود به همراه دارد را نیز دوست ندارید. بدبختانه، کنجکاوی در مورد آن نیز مشکلاتی را به وجود می‌آورد که بهتر است فعلا آن را رها کنید. پذیرفتن وضعیت فعلی روش عاقلانه‌تری است تا اینکه راه حلی برای آن پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما در کار یا حرفه‌ای مشغول هستید که اصلا رضایتی از این کار ندارید؛ به همین دلیل عدم رضایت از شغلتان باعث شده که شما در شرایط بدی قرار بگیرید. احساسات خود را تجزیه و تحلیل کنید، تا ببینید مسئله‌ای که مدتی است برای آن اینقدر ناراحت هستید ارزش این همه نگرانی و دلسرد شدن از زندگی را دارد؟ قبل از این که در مورد هر موضوعی نگران باشید بهتر است اول به آن فکر کنید و بعد غصه را آغاز نمایید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز شما در برخورد با افراد دیگر صبور و شکیبا نیستید؛ خصوصا اگر آنها بخواهند به جای منتظر شدن و پذیرفتن هر اتفاق، به عمق آن رفته و کنکاش کنند، بی صبری شما شدیدتر می‌شود؛ اما حالا کمتر کار کردن به منظور تحقیق کردن در مورد مشکلات احساسی چیزی نیست که کاملا به آن نیاز داشته باشید. برای چند روز به دنبال رضایت شخصی خود نباشید و قبل از شروع هر کار جدید، به تمام روابط کاری قدیمی‌تان پایان دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز دیگران از شما می‌خواهند که نقش راهنمای آنها را بازی کنید و شما هم دوست دارید تا جایی که می‌توانید به آنها کمک کنید. ماه در دهمین خانه شما به نیازهای جدید شما اشاره می‌کند و شما را فردی دلسوز می‌داند. کمک کردن به کسانی که با شما رابطه نزدیکی دارند کار قابل تحسینی است، اما انگیزه‌های شما می‌توانند کارهای خوبی که هم اکنون انجام می‌دهید را کم ارزش کنند. شما نباید در عوض کاری که انجام می‌دهید چیزی بخواهید. کمک شما زمانی با ارزش می‌شود که فقط به خاطر خود آنها بهشان کمک کرده باشید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز قوه خلاقیت شما هیچ حد و مرزی ندارد و هنوز ایده‌های بزرگی در سر دارید، اما خیلی فعال نیستید. امروز شما می‌خواهید كمتر از گذشته كار كنید، حتی اگر رئیستان به این امر راضی نباشد. فقط به خاطر اینكه به لذت و آرامش برسید همه چیز را ول نكنید. اگر شما این كار بكنید به درسرهای زیادی گرفتار خاوهید شد كه رها شدن از این مخمصه وقت زیادی می‌گیرد. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

خیلی رنج آور است که تمام گزینه‌ها و حق انتخاب‌های خود را در پیش رویتان ببینید و بدانید که مسیرتان قبلا انتخاب شده است. حتی یک تغییر کوچک و بی اهمیت هوایی کافی است که تمایلات شما را بیدار کنند تا مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید و برای بازی و تفریح بیرون بروید؛ اما این تنظیم وقت و برنامه ریزی صحیح نیست. اول کارتان را درست انجام دهید و قبل از اینکه تفریح تمرکز را از شما بگیرد وظایفتان را به خوبی انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز گویی که همه احساس می‌کنند پریشان و دیوانه شده‌اند و اما برعکس شما حس می‌کنید از عقل سلیمی‌ برخوردارید! اما حالا که بهرام یعنی سیاره بخت شما به طرز احمقانه‌ای با اورانوس پیوند خورده، شاید دوباره بهترین قضاوت را در مورد واقعیت نداشته باشید. حتی شاید توجه نکرده باشید که برخلاف جریان آب شنا می‌کنید، چرا که امروز باور کرده‌اید که دارای قدرتهای فوق‌العاده هستید! با این حال در نظر گرفتن این که می‌توانید به طور جادویی از قوانین جهان مادی فرار کنید طرز فکر عاقلانه‌ای نیست. قوانین را نه فقط به خاطر اینکه مجبور هستید، بلکه به انتخاب خودتان برگزینید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما قدر همکاران و یا دوستانتان را می‌دانید و به خاطر همین امروز از آنها حمایت می‌کنید. ماه کامل در یازدهمین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی‌تان است قرار دارد و شما را تشویق می‌کند که بیشتر وقتتان را با دیگران بگذرانید، اما در اواخر روز شما بیشتر به تنها بودن احتیاج دارید. حتی اگر سرتان خیلی شلوغ است ولی زمانی را برای خود خالی کرده و در سکوت کامل به سر ببرید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز شما باید خیلی حواستان جمع باشد، برای اینکه اعتماد به نفس بیش از اندازه‌ای که دارید باعث می‌شود که فرصت خیلی پیش پا افتاده‌ای که زیاد هم مهم نیست به نظر شما خیلی عالی بیاید. خلاق بودن و سازنده بودن صفات خوبی هستند، اما نباید تلاشهای گذشته‌تان را ضایع کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز پیروی کردن از پیشنهادات یک نفر دیگر مادامی که شما خود چنین خواسته‌های بزرگی ندارید که به ناامیدی‌هایتان پایان دهید، واقعا می‌تواند حرکت عاقلانه‌ای باشد. با وجود این واقع‌بینی به شما اجازه می‌دهد وارد ارتباطی شوید که این رابطه بیشتر بر پایه زمینه‌های مشترک استوار شده تا بر پایه نیازهای مختلف. پذیرای تغییر بودن به شما کمک خواهد کرد که ارتباطات بیشتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز رویاپردازی کردن در مورد ماجراها و خطرات بزرگ برای شما تبدیل به سرگرمی‌ دوست داشتنی شده است، اما اگر این رویاها منجر به هیچ چیز نشد ناامید و ناراحت نشوید. امروز اینکه رویاهایتان درک شوند یا نه اصلا اهمیت ندارد! اما خیلی مهم است که آنها را به واقعیت نزدیک‌تر کرده و با سرعت خیلی زیاد و حتی زیادتر از سرعت نور دست به کار شوید! فقط فراموش نکنید که باید گاهی وقتها به عقب برگشته و کارهایی که دیروز شروع کرده بودید را تمام کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

اکنون که ماه به نشانه شما بازگشته احساسات شما نیز شدیدتر شده‌اند. حتی اگر اینگونه به نظر برسد که شما قبلا تصمیم قطعی گرفته‌اید، اما گذشته از این امروز شما بیشتر مورد بخشایش قرار می‌گیرید. حتی اگر شما از انتخابهای دیگران ناراضی هستید، به آنها اجازه بدهید تا برای توجیه کردن عملکردهایشان شانسشان را امتحان کنند. توانایی شما در قبول کردن دیدگاه‌های افراد دیگر باعث شادی بیشتر شما در دراز مدت می‌شود.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: