فال روزانه شنبه 19 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 19 اسفند 1396

فال روزانه امروز شنبه نوزدهم اسفند 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بدتان پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلا کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. به نفع شماست که تا آنجایی که می‌توانید کمی دست نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه 

شما مدام در پی تحقق تمایلات و علایق‌تان هستید؛ بهتر است این فکر را از ذهنتان بیرون کنید زیرا شما باید به فکر پیشرفت‌هایتان باشید نه این که فقط به دنبال تمایلات باشید؛ زیرا تمایلات شما خاتمه پذیر نیستند، هنگامی‌ که یک تمایل پایان می‌یابد تمایل دیگری باز شروع می‌شود؛ اما خوشبختانه به زودی اتفاقی برایتان پیش می‌آید که شما خودتان با منطق و برهان به این پاسخ می‌رسید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

ممکن است شما در رابطه با تسلیم شدن در برابر احساساتتان نگران و بیمناک باشید. اگر بتوانید آرام باشید حس آشنای امنیت شما را در خود غرق خواهد کرد و تشویقتان می‌کند تا در این لحظه کاملا احساس رضایت و شادمانی کنید. نیازی به چرخاندن چرخ‌های عقل و منطق نیست؛‌ زمان تجزیه و تحلیل گذشته است. به یاد داشته باشید نشان شما آماده تنفس زیر عمیق ترین آب‌هاست. امروز در اعماق دریا شنا کنید و انرژی روحی خود را ذخیره کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز نیاز دارید تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید که آیا با خودتان روراست باشید یا اینکه وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ کنید. تصمیمات و افکار اخیر شما به آن میزان که به نظر می‌رسد مهم نیستند، به خاطر اینکه آنها قسمتی از یک پیشرفت بلند مدت هستند که ساختار روابط کنونی شما را دوباره تعریف می‌کنند. به یاد داشته باشید که ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستند، احساساتتان را تشدید می‌کنند، همچنانکه حد و مرز بین دوستی و عشق رمانتیک شما را امتحان می‌کنند. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

در حالیکه ونوس جذاب وارد یازدهمین خانه شما یعنی خانه مربوط به دوستان و معاشرتهای شما شده، فعالیتهای اجتماعی شما نیز بیشتر خواهد شد. اگر چه شما نیاز داشته‌اید که آخر این هفته در یک حادثه حضور داشته باشید، نباید نگرانی به خود راه بدهید؛ شما بعد از این حادثه خوشی‌های زیادی هم خواهید داشت و بالاخره تمام کردن وظایفی که به عهده شما گذاشته شده یک لذت غیر قابل پیش‌بینی را به همراه خواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

حتی اگر شما كارهای ناتمام زیادی هم داشته باشید، ولی دوست دارید امروز كاملا خوش بگذرانید؛ اما كار و مسئولیت وقت زیادی برای تفریح و خوشی باقی نمی‌گذارد. وقتی كه شما به جای انجام دادن مسئولیت‌های خود به دنبال سعادت و خوشبختی‌تان می‌روید خیلی هیجان زده می‌شوید. اگر شما كارهایتان را نیمه كاره رها كردید، حداقل راستگو باشید و برای آنهایی كه با این كار شما به زحمت افتاده‌اند دلیل خود را توضیح دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

حالا که بهرام مدعی در دهمین خانه‌تان یعنی خانه شغلی قرار دارد، کارهای خیلی مهم و زیادی پیش رویتان دارید که باید انجام دهید. در حقیقت شما به قدری به سمت موفقیت کشیده می‌شوید که بخشهای دیگر زندگیتان را فراموش می‌کنید. به مسائل مالی بی توجهی نشان ندهید، در این صورت برای خود دردسر درست خواهید کرد. اگر مشکلی را قبل اینکه از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه‌ای کرده‌اید، چون از بی نظمی‌ جلوگیری می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما می‌توانید تشخیص دهید که هفته‌ای بسیار پر تنش به پایان رسیده، اما شما این را ندارید که تمام انرژی‌تان را یکباره تغییر جهت بدهید. اگر شما احساس دلواپسی می‌کنید، فقط این حقیقت که یک رابطه دوستانه بیشتر از آنچه که شما فکر کنید می‌تواند در معرض خطر باشد را قبول کنید. هر چقدر که شما تلاش کنید این پیامد را کنترل کنید، بیشتر از هدفهایتان فاصله می‌گیرید. خودتان را کاملا با مسائل عاطفی درگیر کنید، اما نسبت به امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد هوشیار باشید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز روز بخصوصی برای شماست؛ چون خورشید در سومین خانه شما (مکانی با هماهنگی کامل برای شما) که مربوط به ارتباطات است قرار دارد؛ اما در حالی که عطارد سیاره بخت شما خودش را با اورانوس سازگار می‌کند، شما می‌توانید امروز یک گفتگوی خیلی طولانی داشته باشید؛ حتی اگر فکر می‌کنید که همه چیز خوب پیش می‌رود، اگر ندانید که چه مواقعی باید سکوت اختیار کنید برای خودتان دردسر درست خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما حتی اگر از نظر پیشرفت در مسیر یكنواخت و ثابتی قرار گرفته‌اید، فراموش نكنید تا موقعی كه كار نكنید هیچ مزدی دریافت نخواهید كرد. شما معمولا فرد خوش شانسی هستید و فرصت‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرد، ولی امروز لازم است بیشتر تلاش كنید. انجام دادن وظایف كاری و افتخار كردن به شغل خود شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما رابطه دوستانه خاصی با یک نفر برقرار کرده‌اید و الان فکر می‌کنید که اگر بخواهید به این رابطه پایان دهید باید همه زندگیتان تغییر کند و از این رو به آن رو شود. بنابراین این موضوع خیلی شما را ناامید و همچنین خسته کرده است. اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده که خیلی بی‌احتیاط عمل کنید؛ اما اگر شما بخواهید با تکیه کردن به دیگران درگیر احساسات خود شوید، امکان دارد یک نفر دیگر به شما خیانت کند. بنابراین سعی کنید که به خاطر منافع یک نفر دیگر کاری انجام ندهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما این روزها با مجموعه‌ای از تضادها مواجه می‌شوید. گرچه حس می‌کنید این جریانات زیاد به شما مربوط نمی‌شود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده‌‌اید و در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه‌های سخت گیرانه‌ای دارید. شما ابدا به کسی اجازه نمی‌دهید در مورد احساسات درونیتان چیزی بفهمد، چرا که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید. با همه این احوال صحبت کردن با یک دوست نزدیک هنوز هم جواب می‌دهد، حتی اگر گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده‌ای باشد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: