فال روزانه جمعه 18 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 18 اسفند 1396

فال روزانه امروز جمعه هجدهم اسفند 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

گرچه شما نیت‌تان خیر است اما صبرتان به سر رسیده؛ از چیزهای تکراری که هر دفعه اتفاق می‌افتند، خسته شده‌اید. خوشبختانه، دیگران دارند واقعا تلاش می‌کنند و شما می‌توانید حرکت مثبت آنها را ببینید؛ اما از بد شانسی شما، سریع عمل نمی‌کنند و مجبورید خیلی صبر کنید. با ناامیدی خودتان صادق باشید بدون اینکه آن را به یک جنجال تبدیل کنید، می‌توانید فشار را کم کرده و روابط خود را با دیگران بهتر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما به دنبال هیجانات تازه‌ای در زندگیتان هستید، شما تنها می‌توانید این هیجانات را تصور کنید از تصور تا واقعیت راهی دراز و طولانی فاصله وجود دارد. شما نمی‌خواهید با واقعیت‌های زندگیتان روبرو شوید، این یک ریسک بزرگ است؛ بهتر است با افراد مجرب و قابل اعتماد این مسائل را مطرح سازید تا شما را یاری دهند که از این افکار دور شوید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما از اینکه درگیر یک نمایش غم انگیز شوید خوشحال به نظر نمی‌رسید و ترجیح می‌دادید که امروز از آن جلوگیری کنید؛ اما به نظر می‌رسد غیر ممکن است تا از شکست سبقت بگیرید و فعل و انفعالات نه چندان مهمی می‌تواند ناگهان تبدیل به یک حادثه بزرگ و مهم شود. به جای تلاش برای آرام کردن دیگران توجه خود را برای یک تغییر مهم در زندگی خودتان جمع کنید. به اعتقادات خودتان بچسبید و اجازه ندهید تا دیگران شما را فریب داده و از ارزش‌هایتان دورتان کنند. اگر صداقت و درستی خود را حفظ کنید همه چیز به بهترین صورت برایتان بوجود می‌آید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز برایتان بسیار سخت است که بخواهید درس جدیدی فرا بگیرید، چرا که شما سرکش‌تر از همیشه هستید. اگر شخصی با پاسخ‌های جدیدی ظاهر شود، شما سعی می‌کنید که اعتبار او را زیر سوال ببرید و در او تعارض ایجاد کنید. شناختن نقش خود در کشمکش اخیر، قدرتی به شما می‌دهد تا مخالفت کنید، حتی اگر نتوانید آن را بیان کنید. زمانیکه شما بفهمید که مجبور نیستید تا درگیریهای درونیتان را به دیگران نسبت دهید، روابط و شرایطتان راحت‌تر اداره می‌شوند. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز آمادگی تفریح کردن را دارید؛ اما به آن آسانی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست. تصمیم می‌گیرید که یک بازی بکنید اما برخی چیزها جلوی مشارکت شما در آن بازی را می‌گیرند. یک مشکلی برای برقراری تعادل بین خوشگذرانی شما و نیاز به ایجاد روابطی صمیمی‌تر و عمیق‌تر وجود دارد؛ دلیلی هم برای تحلیل بی پایان آن وجود ندارد؛ فقط به شرایط فعلی خود توجه کنید و به حرف دل خود گوش کنید نه به عقلتان! 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

جدیدا رویاهای شما ریشه در واقعیت ندارند؛ در عوض شما می‌توانید هر جا که زندگیتان را هدایت کرد بروید و در آن زمینه رویا‌پردازی کنید. شما با قرار صحیح خود در یک طرح توانایی عجیبی در تشریح کردن آن دارید. آن چیزهایی که اهمیت بیشتری برایتان دارند تبدیل به برنامه‌های واقعی می‌شوند، با استفاده از درک و بصیرت خود مواردی را انتخاب کنید که برایتان بیشترین فایده را داشته باشد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز شما می‌توانید به اندازه‌ای هوشیار باشید که ایده فوق العاده روشن و خلاقانه به ذهنتان تراوش کند؛ یا می‌توانید در بیان افکارتان انقدر خودرای و مستبد باشید که هیچ کس جدیتان نگیرد؛ اما کاری که باید انجام دهید این است که روش بینابین را در پیش بگیرید تا بتوانید بدون اینکه دیگران فکر کنند همه چیز می‌دانید استعدادهای خود را نشان بدهید. گوش کردن به حرف دیگران نیز می‌تواند شانس رسیدن به موفقیت را بیشتر کند. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز تمایل شما برای امتحان یک ماجراجویی جدید بسیار شدیدتر از همیشه خواهد شد. این فکر در یک لحظه آنقدر شدید خواهد شد که باعث می‌شود شما فکر کنید هر چیز ناممکنی، ممکن خواهد شد و شما می‌توانید هر جا که دوست دارید بروید؛ اما بعدا اتفاقی در محیط اطرافتان رخ می‌دهد که به شما یادآوری می‌کند که آنطور که دوست دارید آزاد نیستید. به جای اینکه در ناامیدی و دلسردی غوطه بخورید،‌ نظرات خود را تعدیل کنید تا عملی شوند و سپس برای اینکه رویاهای خود را به واقعیت درآورید شروع به برنامه ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما توانایی فوق العاده‌ای در محدود كردن افق فكری خود دارید، بنابراین می‌توانید بر روی مهم‌ترین اهدافتان تمركز كنید. بعضی اوقات شما انقدر درگیر جزئیات و مسائل حاشیه‌ای می‌شوید كه رسیدن به مهمترین هدفتان را فراموش می‌كنید؛ اما شما امروز می‌توانید كاملا نیازها و آرزوهای خود را متعادل كنید و در زمان كمتری بهترین بازده را داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

سیاره حاکم شما ونوس در هفتمین خانه از شراکت شما برای ماه‌های آینده اقامت می‌کند و این اتفاق می‌تواند تاثیر موثر و خوبی بر روابط شما با دیگران بگذارد. موقعیت جدید می‌تواند خلاقیت شما را تقویت کند،‌ به طوریکه باعث شود جذاب‌تر و مفیدتر به نظر برسید. خوشبختانه،‌ شما قصد دارید که از فرصت‌هایی که در رابطه با ارتباطاتتان پیش می‌آید استقبال کنید که مطمئنا هر زمان دیگری بود به راحتی از کنارش می‌گذشتید. از این نترسید که زمانی را به خوشی و شادی بگذرانید. اگر زمانی برای تفریح و گردش به دست آوردید به بهترین نحو از آن استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اگر دیگران در طول روز طوری صحبت کنند که مطابق با سلیقه شما نباشد، شاید عصبانیتتان افزایش پیدا کند. عجیب اینکه اگر شما تمایل داشته باشید که فکرتان را تغییر دهید، دیگران بیشتر آشفته خواهند شد. آنها به اشتباه فکر می‌کنند که شما نمی‌دانید که چه می‌خواهید، در حالیکه حقیقت این است که شما فقط به بررسی کردن ایده‌های مختلف می‌پردازید. اگر می‌خواهید دیگران با شما همراه باشند باید با مدرا با آنها رفتار کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز گویی که همه احساس می‌کنند پریشان و دیوانه شده‌اند، اما برعکس، شما حس می‌کنید از عقل سلیمی‌ برخوردارید! اما حالا که بهرام یعنی سیاره بخت شما به طرز احمقانه‌ای با اورانوس پیوند خورده، شاید دوباره بهترین قضاوت را در مورد واقعیت نداشته باشید؛ حتی شاید توجه نکرده باشید که برخلاف جریان آب شنا می‌کنید، چرا که امروز باور کرده‌اید که دارای قدرتهای فوق‌العاده هستید! با این حال در نظر گرفتن این که می‌توانید به طور جادویی از قوانین جهان مادی فرار کنید طرز فکر عاقلانه‌ای نیست. قوانین را نه فقط به خاطر اینکه مجبور هستید، بلکه به انتخاب خودتان برگزینید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: