فال روزانه پنجشنبه 17 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 17 اسفند 1396

فال روزانه امروز پنجشنبه هفدهم اسفند 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما اختیار برنامه کار امروز خود را دارید اما باهوشتر از آن هستید که اجازه دهید روزگار چیزی را به شما تحمیل کند. یک راه عاقلانه برای روبرو شدن با شرایط تغییر یافته مثلا حزب باد بودن وجود دارد. هر چه به خودتان سخت نگیرید و وابسته به زمان نباشید شانستان هم در به دست آوردن موقعیت‌ها بیشتر خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما مدام در درونتان سوال‌های بسیاری را از خود می‌پرسید و بدون اینکه جوابی برای آنها داشته باشید از زندگیتان دلسرد می‌شوید. برای این که از این احساس دور شوید توصیه می‌کنیم در برابر اتفاقات زندگیتان، رفتارها و گفتار دیگران خنثی عمل کنید تا بتوانید زندگیتان را کنترل کنید. با اینکه شما طبیعتا فردی خون گرم هستید اما بهتر است تلاش کنید تا کمی خون سرد شوید، خون سرد بدین معنا که در برابر رفتار دیگران ناراحت و غصه‌دار نشوید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز شما به سادگی می‌توانید تمام کارهایتان را خیلی راحت بگیرید. ممکن است مقدار زمان و پولی که در طول یک پروژه طولانی مدت هزینه می‌شوند را دست کم بگیرید. با این وجود باید تمام این دلایلی که شما را از اتمام کارتان برحذر می‌دارند کنار بگذارید؛ اما لازم نیست برای وقت کمی که دارید هیجان زده و نگران شوید؛ این هیاهو را فراموش کرده، در کار خود غرق شوید و ذهن خود را از همه این مشغولیت‌ها پاک کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شرایط پیچیده و متناقضی که اکنون در آن هستید ایجاب می‌کند که راحت باشید و حرف دلتان را بزنید، حتی اگر از این کار کناره گیری می‌کردید. تنها بودن و برگزیدن انزوا شاید برایتان جذاب باشد، ولی مشکلات اخیر به شما اجازه نمی‌دهد خودتان را از فعالیت‌های اجتماعی دور نگه دارید. فراموش نکنید که مادامی که در دنیای بیرون حضور پیدا می‌کنید امکان این را هم دارید که هر وقت دلتان خواست در رویاها و خیالات خودتان غوطه ور شوید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

حتی اگر نگران خواسته‌هایتان هستید، به خاطر سلامتی‌تان بهتر است که آنها را بیان کنید تا اینکه پیش خودتان حفظشان کنید. حتی اگر برخلاف میلتان است، یکبار امتحان کنید؛ مواظب باش! موقعی که شروع می‌کنید دیگران را در احساساتتان شریک کنید، قطع کردن این روند ممکن است سخت باشد. هر چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر اوقات تثبیت شده است را تشویق کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز بهتر است دست از سرزنش کردن خودتان بردارید. شما معمولا دوست ندارید به کاری بپردازید که می‌دانید نتیجه خوبی ندارد. در این فکر نیز نیستید که کارهای کوچکی انجام دهید و نتیجه بزرگی بگیرید؛ لازم نیست واقعیت دقیقا آن چیزی باشد که شما تصور می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

اگر شما کسی را تحت کنترل خود دارید سعی نکنید که او را متقاعد کنید، برای اینکه موفق نمی‌شوید. از طرف دیگر، این موضوع مسئله مهمی برای نگران شدن نیست. فقط بدون اینکه اضطراب داشته باشید در مورد توالی غیر قابل پیش‌بینی اتفاقات واکنش نشان بدهید. واکنش نشان دادن به موقع شما را قادر می‌سازد که یک موقعیت پیچیده را به موقعیتی تبدیل کنید که برای دیگران مفید است. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما سعی می‌کنید که از ایجاد یک درام احساسی جلوگیری کنید اما شاید الان ارزشی نداشته باشد که برای دوری از آن تلاشی بکنید. اگر بتوانید مقاومت درونی خود را پشت سر بگذارید ممکن است از اینکه می‌بینید تغییر رفتار شما به سرعت نتیجه داده و پی آمد خوشایندی داشته است متعجب شوید. فقط به خاطر اینکه احساسات شخصی از نزدیکانتان فقط ظاهری است و انسان دو رویی است ناراحت و آزرده نشوید؛ به یاد داشته باشید که این مشکل شما نیست. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

مطمئنا شما می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که به مدرسه برگردید یا برای تعطیلات بعدی‌تان رویاپردازی کنید، اما اگر واقعا می‌خواهید که اینها اتفاق بیفتند، نیاز دارید که جدی باشید. اکنون صحبت کردن برای شما راحت است و کلمه‌ها خیلی راحت به کمکتان می‌آیند. به جای آسمان ریسمان به هم بافتن یکی از اهداف مهمتان را بنویسید و به خودتان تعهد بدهید که هر کاری که شما را به این هدف می‌رساند انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز سیاره‌های بسیار زیادی در اطراف نشانه شما پراکنده‌اند و گرمایی که از سوی دیگران احساس می‌کنید به خاطر همین است. شما امروز توانایی این را دارید که از دیگران الهام بگیرید و منبع الهام آنها باشید؛ به دیگران عشق بورزید و خودتان هم مورد محبت دیگران واقع شوید. به دنبال مادیات نروید که شما را به هیچ جا نمی‌رسانند، فقط به ندای قلبتان گوش دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز شما تبدیل به یک آدم لجباز و خودسر شده‌اید؛ همه شرایط آمده است ولی شما خودتان را آماده نکرده‌اید؛ پس حتی اگر به اندازه تمام انسان‌های دیگر عجله دارید، بهتر است برای پیش بردن برنامه‌هایتان چند روزی صبر کنید. الان اصلا به فکر این نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند، اعتماد کردن به غریزه خودتان هیچ مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

گرفتگی ماه مقتدر در نشان شما می‌تواند در نشان شما گسترده شود و بر “روابط” شما تاکید کند که موقتا زندگیتان را به حالت معکوس در می‌آورد. اکنون شما می‌دانید که از زندگی چه می‌خواهید و اگر هر کسی سهوا بر سر راه شما بایستد ممکن است ناگهان و به طور غیر ارادی به او اهانت کنید بدون اینکه حتی بفهمید این کار را کرده‌اید. به یاد داشته باشید که مجبور نیستید هر چیز کوچکی را که احساس می‌کنید بیان کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: