فال روزانه جمعه 11 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 11 اسفند 1396

فال روزانه امروز جمعه یازدهم اسفند 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما اغلب اوقات آدمی‌ هستید که قبل از اینکه فکر کنید اعمالتان چه تاثیری روی دیگران دارد دست به عمل می‌زنید؛ به هر حال امروز این کلمات شماست که دوستانتان را متاثر کرده و بیش از آنکه متوجه باشید به روابطتان لطمه می‌زند. اغراق کردن در این وضعیت یا کش دادن به حقایق تغییر یافته دیگر در این رابطه به شما کمک نمی‌کند. شما نمی‌توانید از واقعیت فرار کنید؛ پس بهتر است به خوبی از شروع کار اهل عمل باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

بلندپروازی شما به سادگی می‌تواند شما را از راهتان منحرف کند ولی شما قادرید که با تغییر مقداری از عوامل جایگزین شرایط خود را تغییر دهید. طبیعتا زندگی بسیار پیچیده است بنابراین سعی نکنید تا خود را حتی در جزئی‌ترین امور استاد بدانید و بخواهید که به تنهایی گلیم خود را از آب بیرون بکشید. فقط روی بخش‌های مهم تمرکز کنید. خوشبختانه بقیه چیزها به خودی خود حل خواهند شد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما معمولا وقتی مجبور به بحث و جدل با کسی می‌شوید به خوبی می‌توانید از این موقعیت ناخوشایند فرار کنید اما امروز مريخ حساس با سياره حاكم شما عطارد در اتصال است. شما می‌توانید در جستجوی دردسر باشید یا اینکه یک مخالفت و درگیری ساده را به یک موقعیت پیچیده و بسیار سخت تبدیل کنید. خود را قربانی این وسوسه نكنيد؛ به خاطر اینکه مجبور می‌شوید رفتار ناخوشایندتان را اصلاح و حتی با وجود کسانی که با افکارتان مخالفند مجبور می‌شوید همکاری کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممکن است شما روزتان را با یک رفتار و حالت آسان‌گیر و بی‌قیدانه شروع کنید اما همچنان که روز پیش می‌رود می‌بینید که شرایط چقدر سخت و دشوار می‌شود. اکنون شما قصد تغییر و تحول را ندارید اما یک موقعیت دشوار به توجه فوری شما بستگی دارد. دوستانتان شیفته توانایی شما برای درک یک موضوع پیچیده هستند و همه آنها از درک استوار شما از واقعیت‌های امروز شگفت زده هستند. جلو بروید و رهبری را به دست بگیرید اما بیش از حد سخت گیری نکنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینکه ممکن است در حال تجربه جدال درونی سختی بین عقل و قلبتان باشید احتمالا تصميم خواهید گرفت که احساسات خود را نادیده بگیرید. شما شاید به درستی اعتقاد داشته باشید که افکار معقول در نردبان تکامل زندگی بر احساسات برتری دارد، اما واقعیت این است که عقل و منطق به هیچ وجه بر عشق و علاقه برتری ندارد. این جنگ درونی خود را کنترل کنید و سعی کنید در حالیکه در جستجوی تعادل در زندگیتان هستید از آن برای ایجاد کانال‌های ارتباطی استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

سیاره حاکم شما عطارد می‌تواند فریبتان دهد تا فکر کنید که امروز به طرز خاصی باهوش و درایت شده‌اید؛ با این حال نمی‌توانید از میدان موانع که در سر راهتان قرار دارد فرار کنید؛ این یک زمان دگرگون کننده است. شما باید تصمیم بگیرید که آیا به جلو بروید یا سر جای خود بمانید یا اینکه آیا می‌خواهید که عوامل جایگزینی که می‌تواند تغییرات مهمی در زندگیتان بدهد را بررسی کنید. الان وقتش است؛ ذهنتان را سروسامان دهید و حرکت کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز واقعا سخت است که شما دوباره تعادل را در زندگیتان برقرار کنید به خاطر اینکه ممکن است احساس کنید بسیار سخت است که بلاخره “بله” یا “نه” بگویید! شما مایلید که از حاشیه بیرون بروید تا بتوانید در متن زندگی محدودیت‌هایی برای خود ایجاد کنید، اما شاید برایتان سخت باشد که از آن قوانین پیروی کنید. تنها راهی که می‌توانید واکنش دنیا و کائنات را نسبت به تصمیماتتان امتحان کنید این است که “خلاق و مبتکر” باشید. این کار آنقدرها که به نظر می‌رسد سخت و دشوار نیست؛ فقط زمان لازم دارید تا راه خود را پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز زمان خوبی است که شما در میدان زندگی حاضر شوید و موقعيت دشواری را که پیش آمده به جای اینکه از آن فرار کنید تحت کنترل خود درآورید. درباره اتفاقاتی که در حال وقوع است بیندیشید و بعد بر مبنای تجزیه و تحلیل‌های خود عمل کنید. طبیعتا شما آدم بسیار محتاطی هستید که هر کدام از افکار خود را اندازه گیری می‌کنید؛ به هر حال اکنون آماده‌اید که به درون استخر ”کار” بپرید بدون اینکه ببینید آیا آب درون آن هست یا نه! خود را از احساساتتان جدا نکنید به خاطر اینکه آنها چیزهای زیادی دارند که به شما یاد دهند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز ممکن است آنقدر مستبد و خود رأی باشید که سهوا یکی از نزدیکان خود را عصبانی کنید. شما فکر می‌کنید که آماده‌اید احساسات خود را با هر کسی تقسیم کنید به خاطر اینکه ادعا می‌کنید که فقط گفتن حقیقت آسان‌تر است، اما حقیقت این است که وقتي زمان این کار فرا می‌رسد شما اولین کسی هستید که از آن فرار می‌کنید. به یاد داشته باشید اگر بخواهید احساسات خود را به عنوان رازی در قلبتان پنهان کنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد! 

 

فال روزانه متولدین دی ‌

سیاره حاکم شما کیوان امروز روابطتان را مهار می‌کند و زمانیکه شما در حال صحبت با تحکم هستید لحن شما را آرام می‌کند. ممکن است شما با همه این موضوعات درگیر باشید با این حال تلاش‌های بی پایانتان حتما نتیجه خواهد داد. قوانین بازی را تغییر دهید تا انرژیتان نیز متحول شود. قدرت در دستان شماست تا با سخنان الهام بخش‌ خود رویاهای دیگران را پرورش دهید؛ فقط تعهد نکنید همه آن رویاها را یکباره تحقق می‌بخشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

موضوعی در زندگی شما وجود دارد که هیچ کس از آن خبر ندارد شاید یک نگرانی راجع به یک رابطه شخصی باشد. اگر شما یک شریک آرام و ساکت در محل کار دارید زمان بسیار خوبی است که قراردادها و بعضی تغییرات را دوباره بررسی کنید. آنقدر صبر نکنید تا دیر شود؛ همین امروز با یک دوست مورد اعتماد مشورت کنید زمانیکه فرصت دارید تا در محیطی بدون استرس آن را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

نیمه مهربان‌تر و آرام‌تر شما مشتاقانه این تعطیلات آخر هفته ظاهر خواهد شد در حالیکه صدای شما ممکن است اکنون بسیار قوی و موثر باشد که زمانیکه دارید کسی را به خود نزدیک می‌کنید او را ناخواسته بترسانید. خوشبختانه می‌توانید از ایجاد این مساله ناخوشایند به وسیله توجه و احتیاط در همه واکنش‌هایتان جلوگیری کنید. امروز خویشتن داری می‌تواند به نفع شما باشد پس هر آنچه که انتخاب کرده‌اید تا با دیگری تقسیم کنید را دست کم نگیرید.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: