فال روزانه دوشنبه 7 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 7 اسفند 1396

فال روزانه امروز دوشنبه هفتم اسفند 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز با وجود اینکه دوست دارید احساسات جدید و لحظه‌ای را کشف کنید، ولی وظایف زیادتان در محل کار جلوی تفریح کردن شما را گرفته است؛ اما داشتن مسئولیتهای خیلی زیاد لزوما نمی‌تواند شما را از صحبت کردن در مورد آرزوهایتان باز دارد. سهیم کردن دوستانتان یا افراد خاص در رویاهایتان فقط تفریحی است که شما نیاز دارید، اما این کار با تبدیل شدن آنها به عمل خیلی متفاوت است. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز شما اصلا احساس خوب و جالبی ندارید؛ چرا که مشکلات غیر قابل تغییری پیش روی خود دارید و باید وقتی را به آنها اختصاص دهید. حتی اگر اول سعی کنید ظاهر خوب و مثبتی جلوی دیگران داشته باشید، اما نخواهید توانست دیدگاه جدی و خشن خود را پنهان کنید. البته نگران بودن شما به خاطر همه حوادثی که پیرامونتان رخ داده قابل تحسین است، اما این دلیل نمی‌شود که جلوی دوستانتان خودنمایی و تظاهر کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور می‌کند. بحث در این نیست که برای انجام دادن کارهایتان حتما باید کسی بهتان یادآوری کند؛ بلکه موضوع این است که شما قادر نیستید به تمام حرفهایی که قبلا زده بودید عمل کنید. وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

در حالیکه امروز فکر می‌کنید انرژی و وقتتان ته کشیده است، کارهای جدیدی از راه می‌رسند؛ البته این سخن به معنی این نیست که شما عمدا قصد گمراه کردن افراد دیگر را دارید؛ بلکه به این معنی است که شما فکر می‌کردید کارها راحت‌تر از این پیش برود؛ پس بهترین استراژی این است که قبل از اینکه در آخرین لحظه و تحت فشار و زور مجبور شوید کارتان را انجام دهید، زودتر از موعد دست به کار شوید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز شما باید با یک مشکل کوچک که تازگی برایتان پیش آمده روبرو شوید. شاید راه حل به سادگی رفتن سریع به بانک باشد، اما می‌تواند کمی ‌هم پیچیده باشد. حالا راه حل هرطور باشد، این هشداری برای شماست که اگر همین الان این مشکل را حل نکنید بعدها و طی هفته بعد این مشکل قدیمی‌ دوباره آشکار می‌شود. شاید راه حل سریعی به ذهنتان بیاید، اما بهتر است با کند و کاو کردن در مورد مشکل و منشا و اساس آن برای همیشه آن را حل کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز شما تنها کسی هستید که نقش خیلی سنگینی را به عهده گرفته‌اید. معنی این حرف این نیست که می‌خواهید خیلی مهم باشید؛ بلکه معنی‌اش این است که افراد دیگر همگی روی شما حساب باز کرده‌اند و واقعا لازم است که یک نفر آنها را چک کند. شما خیلی خوب برای کارتان آماده شده‌اید، چرا که شما دقیقا می‌دانید چه کاری باید انجام دهید؛ اما شاید رفتار مقتدرانه شما اینجا بهترین روش برای رسیدن به هدفتان نباشد. بهتر است کمی‌ نرم‌تر بوده و به جای حرف زدن از عقل و منطق بیشتر حرف دلتان را بزنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز شاید در محل کارتان به خاطر انجام دادن کار درست بجنگید! شما می‌خواهید دیگران درکتان کنند، اما از رفتار دلگرم کننده که ممکن است مخالف سازندگی و فعال بودن شود می‌ترسید. رفتن به عمق این مشکل و کندوکاو کردن در مورد آن برایتان کار سختی است. خوشبختانه نیاز شما برای داشتن یک داور و قضاوت نهایی بیشتر جنبه خیالی و توهم دارد تا واقعیت. با افراد دیگر در مورد این مشکل به بحث و گفتگو بنشینید، اما مسئولیت حل کردن آن را بر عهده نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شاید امروز عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمی‌شود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه‌تر از ایده‌های آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید! اما باور کردن اینکه می‌توانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها وقتی خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند و نه زودتر از آن، نظرشان را عوض خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز “کنترل کردن” مهم‌ترین مسئله مورد توجه برای شماست، بخصوص اگر کارهای خیلی زیادی پیش رو داشته باشید که باید به همه‌شان هم برسید. رئیستان به شما دستور می‌دهد و شما چاره دیگری به جز “چشم” گفتن ندارید! با همه این احوال فقط “چشم” گفتن و عمل نکردن شما را به جایی نمی‌رساند! همانقدر که جذاب و خوش برخورد هستید، همان قدر هم باید در کارتان جدی بوده و به تمام قولهایی که داده بودید عمل کنید.

 

فال روزانه متولدین دی 

شما یک بار دیگر با تناقض و تضادهای بین ایده‌های خوب خود و آنچه پیرامونتان می‌گذرد روبه رو شده‌اید. شما وقتی که می‌بینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روشهای تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک می‌کنید؛ اما زیاد خوب نیست که با تجزیه و تحلیل عملکرد خود وقت را تلف کنید. فقط از جایتان بلند شوید و هرچه در توانتان است انجام دهید. شما واقعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما باید مرزی بین کند و کاو کردن در احساسات جدی و خوشحالی و پایکوبی کردن ایجاد کنید؛ اما شاید اوضاع پیچیده‌تر شود، چرا که هر کدام از استراتژی‌های شما در جایگاه خودش برایتان مفید نخواهد بود؛ پس شما باید هر دو کار را انجام دهید! مشکل اینجاست که هر نوع رفتاری ظاهرا رفتار دیگر را در بر نمی‌گیرد. با همه این احوال شما باید حتما از این شرایط درس جدیدی بگیرید؛ حتی اگر لازم شد که به عقب برگشته و اطلاعات بیشتری که نیاز است را جمع کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز در شریک کردن دیگران در احساساتتان چه احساس راحتی بکنید چه نکنید، نسبت به همیشه آنها را جدی‌تر گرفته‌اید. شما زیاد دوست ندارید به دیگران بگویید چه دوست دارید، برای اینکه آنها برای شنیدن تمام خواسته‌هایتان آمادگی کامل ندارند. یادتان باشد که این روزها شاید برنامه‌های یک نفر دیگر از برنامه‌های شما مهم‌تر باشد؛ پس حالا تمرکز کردن روی نیازهای افراد دیگر تبدیل به مشغولیت جدید شما می‌شود.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: