فال روزانه سه شنبه 1 اسفند 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 1 اسفند 1396

فال روزانه امروز سه شنبه اول اسفند 1396 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز تمرکز شما روی انجام دادن کارهایی است که قبلا قول آنها را داده بودید و ممکن است به سختی کار کنید تا جایی که باعث شود سهوا دوستانتان را نادیده بگیرید. وای به حال کسی که سر راه شما بایستد چرا که آماج تمام نا امیدی‌های شما خواهد شد مخصوصا اگر شما ندانید که چگونه باید همه کارها را انجام دهید. بهترین سیاستی که شما می‌توانید اتخاذ کنید این است که کارها و پروژه‌های بزرگتان را به وظایف کوچک تقسیم بندی کنید و یکی را پس از دیگری انجام دهید. تنها راه برای رسیدن به هدفتان این است که گام‌هایی کوچک اما با تعمق و تامل بيشتر بردارید! 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز بیش از روزهای دیگر امکان این را دارید که اهل عمل باشید. رویاهای شما اهمیت کمتری از کارهایتان ندارند اما شما بیشتر به فکر این هستید که چگونه آنها را حتما به تحقق برسانید. چشمانتان را به افق دور دست بدوزید. مهم نیست که چقدر مانع سر راهتان را گرفته است. تصمیمات استوار شما یکی از عالی‌ترین نقاط قوتتان است. تمرکز کردن روی اهداف می‌تواند بهترین ضمانت برای رسیدن به آنها باشد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز ممكن است موضوع احساسی برایتان بوجود بیاید و شما احساس کنید در پیشبرد این شرایط ناشیانه رفتار می‌کنید. در این موقعیت نباید خود را زیر سوال ببرید. برعکس ممکن است شما در این موقعیت کاملا از خودتان مطمئن باشید. مسئله این است که شما می‌خواهید این جریان را در یک سطح معقول و منطقی نگاه دارید با اين حال احساسات دیگران هم در این جریان دخیل می‌شود. پایداری شما برای قوت و شدت این جریان تنها اختلاف را افزایش می‌دهد. بنابراین آرام باشید و اجازه دهید که فعل و انفعالاتتان شما را به هر کجا می‌خواهند ببرند. حتی اگر باعث شود احساس ناخوشایندی به شما دست دهد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

با وجود اینکه شما اغلب آدم حساس و عاطفی هستید اما امروز احساسات شخص دیگری است که یک موقعیت حساس را به وجود می‌آورد. ممکن است آرزو کنید که کاش دیگران بیشتر مراقب سخن گفتن خود باشند چرا که بعضی از حرف‌های آنها ممکن است برایتان مضر باشد. در ذهن شما راه‌های خوب و مناسبی وجود دارد  تا روابطتان را به تعادل همیشگی خود برگرداند. با این حال زمانیکه ظاهر هر چیزی مشخص باشد شما راحت تر می‌توانید برای مشکلاتتان راه حل مناسبی پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز تبدیل به یک آدم بسیار سخت‌گیر و جدی می‌شوید همچنانکه ماه وارد ششین خانه “نظم و ترتیب” شما می‌شود. شما از سایر همکارنتان می‌خواهید که حداکثر تلاششان را به کار ببرند و به تعهداتی که قبلا داده‌اند عمل کنند؛ اما احتمالا استانداردهای شما با دیگران بسیار متفاوت است. با وجود همه این سخت گیری‌ها شما اعتقاد دارید که آدم بسیار ملایمی هستید که با دیگران به راحتی کنار می‌آیید. به یاد داشته باشید کوشش برای رسیدن به کمال هر چیزی قابل تقدیر است؛ اما اول مطمئن شوید که برای خودتان به عنوان یک انسان وقت گذاشته‌اید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما قبلا تمام وظایفتان را انجام داده‌اید و الان آماده‌اید که استراحت کنید و به خودتان خوش بگذرانید. اما منتظر دعوت دیگری نشوید؛ کاری را انجام دهید که می‌دانید کمکتان می‌کند تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارید و به روش خودتان تفریح کنید. امروز ممکن است دیگران قصد تفریح نداشته باشند؛ پس زیاد جالب نیست که وقتتان را برای شراکت با آنها هدر دهید. اگر به شخصی مانند خودتان ملحق شوید بهتر است. اگر نشد حداقل می‌توانید برای خودتان برنامه ریزی کنید و بدین وسیله تا حد امکان از یاس و دلشکستگی جلوگیری کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اگر چه شما همیشه به عنوان یک مصلح شناخته می‌شدید ممکن است وسوسه شوید که امروز کمی در دردسر بیفتید. اگر احساس می‌کنید که امروز از شما تقدیر نمی‌شود احساسات و عصبانیتتان می‌تواند خونتان را به جوش بیاورد و فوران کند. بخشی از یک پیشرفت متقابل بودن می‌تواند خوشایند باشد اما اگر دیگران زمان این را نداشته باشند که شما را درک کرده و بفهمند شما که هستید و چه کار می‌کنید احساس بدی به شما دست می‌دهد. با این وجود غصه خوردن و تمارض کردن راه خوبی نیست که دیگران را متوجه خود کنید؛ وضعيت خود را مشخص كنيد و تسلیم نشوید؛ اما سعی نکنید که در این راه شخص دیگری را مقصر بدانید و سرزنش کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز واقعا دلیلی وجود ندارد که غیر مستقیم صحبت کنید. شما حرفی برای گفتن دارید ولی سعی می‌کنید تا احساساتتان را برای خودتان نگاه دارید که این کار فقط باعث می‌شود که آنها قوی‌تر و شدیدتر شوند. اتصال ماه با سیاره حاکم شما پلوتون در سومین خانه از “ارتباطات” شما قرار گرفته است. می‌توانید آنچه را که در ذهن دارید به دیگری منتقل کنید. فقط کافی است تلفن را بردارید و با یک دوست صحبت کنید؛ نوشتن یک نامه یا استفاده از راه سنتی یعنی صحبت مستقیم نیز بهترین کاری است که می‌توانید بکنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ممکن است امروز مشکلی را حل کنید یا موقعیت سختی را اداره کنید که باعث می‌شود تا اعتماد به نفستان افزایش یابد. شما واقعا شايسته اين هستيد كه اعتقاداتتان را بیان کنید اما اکنون ممکن است آن پوششی باشد روی سستی و نا امنی شما که ترجیح می‌دهید تا آن حس را برای خودتان نگاه دارید. به جای اینکه انرژی زیادی برای پنهان کردن احساساتتان هدر دهید آنها را با دوست نزدیکی که قابل اطمینان است در میان بگذارید. در میان گذاشتن احساس آسیب پذیری و نقاط ضعفتان با کسی که به او اعتماد دارید احساس خوبی به شما می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما احساس یک آتشفشان خاموش را دارید مخصوصا اگر فکر می‌کنید که بهتر است احساسات عميقتان را زیر خاکستر پنهان کنید؛ اما اگر می‌خواهید از عواقب یک انفجار در امان بمانید و از آن جلوگیری کنید راهی پیدا کنید که خود را بیان کنید به جای اینکه اشتباها این احساسات خود را انکار کنید. هر چه بیشتر آنها را سرکوب کنید فشار بیشتری روی شما وارد می‌کنند. آگاهانه آغاز کنید و بگذارید آنها مانند یک بخار کوچک از قلبتان بیرون بیایند. آشکار کردن خود کار راحتی نیست؛ اما این سفر درونی می‌تواند منجر به یک رابطه سالم و پایدار با خود و دیگران شود. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

تصورات و روياهای شما مانند یک قطار افسار گسیخته هستند پس بیشتر به دنیای درونی خود توجه کنید. شما قادر نیستید که از فکر کردن اجتناب کنید حتی اگر دوست نداشته باشید که آنها شما را به هر کجا می‌خواهند ببرند. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به سادگی در یک موقعیت تحلیلی و جدا از امور قرار گرفته و فقط پیشرفت آنها را تماشا کنید. به جای اینکه سعی كنيد و سراسیمه شوید و روياهايتان را کنترل کنید تا آشکار شوند فقط اجازه دهید که آنها آزادانه ظاهر شوند و راه خود را طی کنند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ممکن است حال و حوصله هیچ دردسری را نداشته باشید؛ اما به هر حال دردسر شما را پیدا خواهد کرد. انزوا طلبی و گوشه گرفتن از اجتماعات ممکن است به عنوان یک راه اجتناب از یک موقعیت ناخوشایند باشد؛ اما شما احتمالا این آشفتگی را درونی می‌کنید مگر اینکه با آن روبرو شوید. در نهایت این یک حادثه مهم و حیاتی نیست. حتی اگر به نظر می‌رسد چیزی در بدترین حالت خود قرار دارد. خونسردی خود را حفظ کردن زمانیکه در یک موقعیت ناگوار قرار می‌گیرید باعث می‌شود که این احساس ناخوشایند به همان سرعتی که به وجود آمده بود ناپدید شود.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: