فال روزانه دوشنبه 30 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 30 بهمن 1396

فال روزانه امروز دوشنبه سی ام بهمن 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ممکن است امروز حقیقت به شدت شما را اذیت کند، اما حقیقت چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری باید تازه و آشکار شود. شما به طور کامل از چیزهایی که دوری می‌کردید آگاهی دارید. باید خیلی حواستان را جمع کنید! برای اینکه اکنون اگر آنی و بدون فکر تصمیم گیری کنید صدمات جبران ناپذیری می‌بینید. خشم خود را بروز ندهید؛ برای اینکه قبل از اینکه بفهمید چه قدمی باید بردارید، صحبت کردن در مورد ناراحتی‌ها، فشار و بحران را قبل از موقع آشکار می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما آنقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت‌های کاری خود فوکوس کرده‌اید که چشم اندازهای بزرگتری را از دست داده‌اید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه‌های خود را تغییر دهید. البته شما هنوز مجبورید که با وظایف و مسئولیت‌هایتان روبرو شوید، اما می‌توانید به طور هم زمان با توجه کردن به رویاها و آرزوهای قدیمی که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید، این کار را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما می‌خواهید روی ابرها معلق بوده و به فکر فرار کردن از دنیای مادی افتاده‌اید. شاید نظر شما در مورد مدینه فاضله رفتن به جزایر جنوبی و یا شاید فقط افروختن آتش و خواندن داستان‌ها و رمان‌های خوب باشد! شما هنوز در حال برنامه ریزی کردن برای نقشه‌های خود هستید، ولی اتفاقات پیرامونتان به شما یادآوری می‌کنند که مسئولیت‌هایی نیز دارید. نجات و رهایی زمانی حاصل می‌شود که به جای دوری کردن از این مسئولیت‌ها حتما آنها را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز باد تازه‌ای به زندگیتان می‌وزد که فراتر از هشیاری و آگاهیتان است. الان زمان مناسبی برای اجرا کردن ایده‌هایتان نیست؛ شما الان باید آنها را به مراحل بالاتر برسانید. اما شاید کمی دلتنگ چیزهایی باشید که پشت سر گذاشته‌اید. یادتان باشد اگر بفهمید که احساس کردن آینده چقدر مفیدتر است، دیگر دلتان برای گذشته تنگ نمی‌شود! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

هم اکنون پیدا کردن راه‌های جدید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران چه از نظر شغلی و چه در زندگی شخصی برای شما اهمیت ویژه‌ای یافته است. اهمیت این مسئله همچنان به قوت خود باقی است، اما شما کم کم نسبت به نوع ارتباط‌اتتان بی توجه شده‌اید. با توجه به ورود خورشید به هشتمین خانه‌تان، یعنی خانه صمیمیت، به شما پیشنهاد می‌کنیم در حالیکه در جستجوی معنای عمیق‌تری برای تمام کارهایی که قبلا انجام داده‌اید هستید، بر روی کارهایی که قبلا پایه ریزی کرده بودید کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما به خاطر کارهایی که پیش رویتان دارید زیاد خوشبین نیستید، اما این دلیل برای نگرانی به شما نمی‌دهد. شما خودتان را به دست سرنوشت سپرده و تسلیم شده‌اید! با وجود اینکه تغییراتی که در راهند اموری غیر قابل اجتناب هستند، اما شما بالاخره می‌توانید تغییراتی در آنها بدهید. اگر به جای اینکه تلاش کنید همه کارهایتان را یکباره انجام دهید، در برنامه‌هایتان تغییراتی بدهید خیلی راحت‌تر خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما امروز مادامی‌ که دیدگاه و نگرش خود را از دست نداده باشید روز خوبی برایتان از نظر خانواده و خویشاوندان خواهد بود. شما به تصمیم آخرتان اطمینان دارید، اما باید شور و اشتیاقتان را به نهایت خود برسانید. نسبت به نیازهای خود لجوج و خودسر نباشید. اگر محیطی ایجاد کنید که دیگران هم بتوانند خواسته‌هایشان را بگویند، می‌فهمید که چیزهای بسیار متفاوتی در این دنیا وجود دارد. اگر شما مشتاق باشید که به حرف‌های دوستان‌تان گوش دهید، آنها نیز چیزهای خیلی زیادی راجع به زندگی به شما می‌آموزند. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز شما اگر احساسات‌تان را با واقعیت تطبیق ندهید، زیاد احساس خوبی نخواهید داشت! شما اغلب فقط تا اندازه‌ای احساسات و علایقتان را مجزا می‌کنید که از ناراحتی و نارضایتی اجتناب کنید. با وجود این امروز آرزوهای برآروده نشده‌تان سربرآورده‌اند و شما نمی‌توانید آنها را زیر قالیچه پنهان کنید! حتی اگر حقیقت طوری نیست که دلتان بخواهد، ولی آن را از خودتان پنهان نکنید! 

 

فال روزانه متولدین آذر 

با وجود اینکه احساسات شما امروز تقریبا در معرض دید هستند، نمی‌توانید با راحتی آنها را به عملی قاطعانه تبدیل کنید. حس و حال شما خیلی سریع تغییر می‌کند، هر فکری که در سرتان می‌پرورانید به وجود آورنده حرکت و جنبشی می‌شود که با عمل قبلیتان سراسر متفاوت است. اگرچه شخصی شما را تحت فشار قرار می‌دهد که سریع‌تر یک تصمیم ثابت بگیرید، اما الان اصلا این کار لازم نیست. دو روز صبر کنید، این به شما کمک می‌کند که امکان گرفتن عاقلانه‌ترین تصمیمات را داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

این روزها احساسات جدید در وجود شما غلیان می‌کنند و تبدیل به آگاهی می‌شوند، اما شاید شما قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف‌تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می‌خواهید این مسئله مثل راز سرپوشیده باقی بماند، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی‌توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات‌تان و برای تاثیرگذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید. هر قدر که به خودتان و دیگران کمتر سخت بگیرید، در هفته‌هایی که پیش رو دارید راحت‌تر خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز به تنهایی شناور شدن در دریای خروشان احساساتتان کاری با صفا و خوش به نظر می‌رسد، اما هر بار که شما احساس رضایت می‌کنید، یکدفعه افکار غیر قابل پیش بینی از راه می‌رسند و شما را از خیال واهی بیدار می‌کنند. هر چه که روز به جلو می‌رود، شما آگاه می‌شوید که حوادث واقعی در زندگی روزانه‌تان بر خیالات و رویاها ارجحیت دارند. برگشتن به سوی زندگی واقعی برای شما کار راحتی نیست، اما این کاری است که انجام دادنش واقعا لازم است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز قادر هستید نقش موثر خود را حفظ کرده و کارهای سازنده‌ای که دیروز آغاز کرده بودید را ادامه دهید، اما اگر بخواهید بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید و یا اگر بخواهید به امیال خود میدان دهید، لزوما باید به استعدادها و توانایی‌های خود توجه کنید. امروز فکر کردن در مورد یک موضوع قبل از اینکه آن را با صدای بلند به زبان بیاورید امری حیاتی است. خویشتن داری کار راحتی نیست، اما اگر کمی‌‌آرام‌تر نباشید، واقعه‌ای غیرمنتظره شما را در نیمه راه متوقف خواهد کرد.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: