فال روزانه شنبه 28 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 28 بهمن 1396

فال روزانه امروز شنبه بیست و هشتم بهمن 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما معمولا فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم‌گیری می‌كنید، اما حالا در هر تصمیمی كه می‌گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه كرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممكن است در كارهایتان اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نكنید كه به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و كاری را كه صحیح است انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممكن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه‌ای كار كنید و اگر با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه‌های مشترک بودن برایتان بیشتر از آن چیزی كه خودتان می‌دانید خطرساز است. باید رسیدن به چیزهایی كه دوست دارید را فراموش كنید. امروز كه ماه در خانه همكاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش كنید. در این روزها چیره شدن بر سرسختی‌هایتان یک امر بدیهی است و مهم‌ترین كاری است كه باید انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی‌هایتان را برای تفریح كردن ذخیره كنید. فكر نكنید كه این سخن بدین معنی است كه باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب كنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور كنید. اگر شما در تفریحات لذت‌بخش شركت كنید، می‌توانید بهتر روی وظایف شغلی كه حتما باید انجامشان دهید تمركز كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شاید بهتر باشد وقتی كه فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی كه این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی كه همه چیز خوب پیش می‌رود نسبت به مواقعی كه این گونه نیست، راحت‌تر بتوان نا امیدی را تحمل كرد؛ ولی هنوز بالا بردن توقعات می‌تواند باعث ناراحتی شود؛ پس بهتر است قبل از اینكه شكست بخورید، جاه‌طلبی‌های خود را كمتر كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

حتی وقتی كه همه چیز خوب پیش می‌رود، ممكن است شما احساس تضاد كنید. توانایی‌های شما در بالاترین حد قرار گرفته است، ولی به نظر می‌رسد كه هر كاری كه باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش كنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش كنید. برای اینكه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمركز كنید. تا موقعی كار كنید كه بتوانید زمان خالی برای استراحت كردن پیدا كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

در محل كار فشار زیادی بر روی شماست، برای آنكه به غیر از مسئولیتهای كاری، تعهدات شخصی نیز دارید كه باید آنها را انجام داده تا به رضایت كافی برسید. شما حتی اگر منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی كه برایتان گذاشته شده ناراحت هستید و این می‌تواند پیشرفت كاریتان را به خطر بیندازد. تا جایی كه می‌توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همكارانتان را از مشكلات زندگی خود آگاه كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما در حال حاضر از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممكن است شما برخی از برنامه‌های شخصی مهمتان را برای اینكه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی كه به وجود آمده نباشید برای اینكه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و كاملا واضح است كه چیزهای كمی وجود دارند كه شما دلتان نمی‌خواهد در موردش با كسی حرف بزنید. شما هنوز آمادگی این را ندارید كه در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می‌شوید بیشتر از آن چیزی كه لازم است رازهایتان را افشا كنید. نباید قربانی مثبت‌اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می‌كنید كه آمادگی صحبت كردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی را كه برای توجیه كردن خود در ذهنتان آماده كرده‌اید را بازبینی كنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر شاید خیلی بزرگ باشد، اما نمی‌تواند با خورشید مقابله كند، هر دوی آنها به سمت خانه‌های شما پیش می‌آیند. شما ممكن است در نظر داشته باشید که سرمایه‌گذاری تازه‌ای داشته باشید یا به عبارت دیگر حسابهای خود را دوباره سازماندهی كنید. اگر شما در حال معامله كردن هستید یا با شریك مالی جدیدی وارد مباحثه می‌شوید، آگاه باشید كه شما واقعا بهتر از آنها می‌توانید همه چیز را به وضوح ببنید. اگر امكان دارد، تا موقعی كه دیدتان واقع بینانه‌تر شود صبر كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز می‌توانید نسبت به روزهای قبل خوش‌بین‌تر باشید، برای اینكه وقتی افراد زیادی به شما می‌گویند كه چقدر عالی و موفق هستید، نمی‌توانید مثبت‌اندیش نباشید. لازم نیست كه نگران خطرات غرور كاذب گذشته‌تان باشید، برای اینكه شما می‌دانید چگونه به اهدافتان برسید. در عوض نیاز به كسی دارید كه آنها را به شما یادآوری كند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر شما احساس می‌كنید كه احتمال شكست خوردن وجود دارد، قبل از آنكه دست به كار شوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل كنید. الان زمان این نیست كه بینش خود را در مورد حقیقت تغییر دهید، برای اینكه حتی اگر خیلی با مهارت هم این كار را انجام دهید، شما واقعا قادر نیستید توجیه كنید كه چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل كرده‌اید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

در حالی كه یک نفر سعی می‌كند جلوی رسیدن به اهداف شما را بگیرد، نا امیدی شما نیز بیشتر می‌شود؛ اما دلیلش فقط این است كه امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست كه به راحتی تن به شكست خوردن می‌دهید. آماده مبارزه كردن برای چیزهایی باشید كه می‌خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری كنید بعدها از نتایح آن شگفت‌زده خواهید شد.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: