فال روزانه پنجشنبه 26 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 26 بهمن 1396

فال روزانه امروز پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز بیشتر از همیشه مایل هستید که دوستانتان همراهیتان کنند. در حقیقت الان برای شما بسیار راحت است که برنامه‌تان را کنار بگذارید و طبق نظراتی که دیگران به شما پیشنهاد می‌کنند عمل کنید؛ اما بهتر است برای خود روشن کنید که دیگران کجای قضیه قرار دارند. اگر این کار را نکنید، ممکن است آشفتگیتان بیشتر شود و دیگر مایل نباشید که شخص دیگری برای آینده‌تان تصمیم بگیرد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما اغلب وسوسه می‌شوید که یک برنامه جدید برای رژیم غذایی و یا تمرین‌های ورزشی خود انتخاب کنید. امروز احتمالا بیشتر مطمئن هستید که از زندگی خود چه می‌خواهید و می‌دانید که هنوز زمان ایجاد یک تغییر بخصوص در زندگیتان فرا نرسیده است. اکنون هیچ کدام از تئوری‌های دنیا نمی‌تواند به شما کمک کند به خاطر اینکه شما به اندازه کافی می‌دانید. هر مسیر مستقیمی را که انتخاب کنید احتمالا منجر به پیشرفت اساسی در شرایط فیزیکیتان می‌شود؛ پس صبر نکنید تا زمان مناسب فرا برسد! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز چیزی وجود ندارد که شما را مشغول کند و بدینوسیله شما را از پیشرفت باز دارد مگر اینکه در انجام وظایف خانه و خانواده‌تان کوتاهی کرده باشید. مهم نیست در مرحله بعدی چقدر می‌توانید تفریح کنید، مهم این است که قادر نیستید کارتان را ترک کنید تا زمانیکه تمام مسئولیت‌هایتان را انجام داده باشید؛ اما بعد از اینکه وظایفتان را انجام دادید ممکن است هر چیزی پیش بیاید. تا زمانیکه این کار را به عنوان یک تفریح و ماجراجویی ببینید؛ مطمئن باشید که برای انجام این گونه کارها در آینده داوطلب خواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

بسیار خوب است که شما ذهنی بی طرفانه دارید و این وقتی بدردتان می‌خورد که از شما درخواست می‌شود تا در یک درگیری خانوادگی میانجیگری کنید. در این قبیل دعوا و درگیری‌ها مهم نیست که حق با چه کسی است و یا چه کسی درست می‌گوید. به هر کسی که می‌توانید کمک کنید تا به حالت عادی خود بازگردد؛ حتی اگر درگیری ها درمورد اصول اساسی زندگی آنها باشد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز شما کاملا مجهز هستید تا حتی پیچیده‌ترین فعل و انفعالات را هم که در رابطه با گروه‌های متفاوتی از مردم که علایق متفاوتی دارند مدیریت کنید. معمولا مایل هستید که هر چیزی را به روش خودش به پایان برسانید. حالا شما می‌توانید بر کارهایتان کنترل داشته باشید حتی وقتی که به نظر می‌رسد مجبور نیستید در یک زمینه جدید کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما به جای اینکه نسبت به تصمیم اخیری که گرفته‌اید تردید کنید به قضاوت خود همانطور که هست اعتماد داشته باشید. برای اینکه بیندیشید و ببینید راهتان را ادامه دهید یا نه کمی دیر شده است. شما قبلا این مرحله را پشت سر گذاشته‌اید؛ حتی اگر اکنون امواجی از عدم اعتماد به نفس را تجربه می‌کنید؛ به جای اینکه وسوسه شوید تا تصمیمات اخیرتان را زیر سوال ببرید سعی کنید روی یک موضوع دیگر تمرکز کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما به جای اینکه نگران سر و سامان دادن ذهنتان باشید، سعی کنید از خلاقیت خود برای ابراز وجود در برابر دیگران استفاده کنید. اغلب بسیار سخت است که بخواهید به وسیله پاسخ دادن به تمام پرسش‌های دیگران اعتماد به نفس خودتان را محک بزنید. به هر حال اگر با خود صادق باشید موفق‌تر خواهید شد. آماده باشید و زمانی را برای این بگذارید که نگرانی‌هایتان را با دیگران تقسیم کنید به جای اینکه آنها را در تاریکی ابهام بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما اغلب اوقات در نیمه مبهم و پنهان ضمیر ناخودآگاه خود بسر می‌برید. بعضی اوقات این سفرهای درونی بسیار پیچیده است و به طوری شما را در خود فرو می‌برد که كاملا شما را غرق می‌کند. به هر حال شما امروز می‌توانید در داخل و بیرون این سایه‌های تاریک گشت و گذار کنید چرا که ماه نشان شما از دوازدهمین خانه تصورات شما حرکت کرده است. آرام باشید، الان مجبور نیستید تا از تصوراتتان نتیجه خاصی بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز کارهای بی شماری در محل کار و یا در رابطه با خانواده و یا دوستانتان دارید ولی نیازی نیست که زیادی سعی و تلاش کنید. همه این مسائل بوسیله تاثیر مثبتی که بازگشت ماه به یازدهمین خانه از روابط اجتماعی شما دارد حل خواهد شد و این ماه قدرتمند فشار و استرسی که این روزها بر روی شما بوده است را کاهش داده و آرامتان می‌کند. مهم نیست که شما الان چه احساسی دارید، فقط در جهت وظایف حرفه‌ای خود گام برداشته و آنها را جدی بگیرید و بعد هر آنچه در توانتان است را برای بهتر انجام دادن آن بکار گیرید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز در حالیکه ذهن شما تمرکز خود را از دست می‌دهد و هر لحظه افکارتان تغییر می‌کند، برایتان سخت است که بخواهید روی کاری مسلط شوید. با وجود اینکه تمام اطلاعات مورد نیازی که برای انجام دادن آن لازم است را در اختیار دارید ممکن است به تصمیمی که الان می‌گیرید اعتماد نداشته باشید. زیاد در پی این نباشید که سعی کنید به سوالات همه انسان‌های دور و برتان پاسخ دهید؛ فقط در قبال بهترین توانایی‌هایتان واکنش نشان دهید و بعد آماده باشید که حرکت کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز به نظر می‌رسد كه دیگران مشغول لذت بردن از زندگیشان هستند، اما به نظر، شما در تنگنای سختی گرفتار شده‌اید. اگر چه این موقعیت ممكن است دارای پیچیدگی‌های نامحسوسی باشد، اما شما باید تصمیم بگیرید که در این شرایط باقی بمانید یا اینکه آن را تغییر دهید. اگر چه نشانه‌ها حاكی از این هستند که مسایل در حال حل شدن است، اما برایتان سخت است كه از آن وضعیت نجات یابید. به یاد داشته باشید كه لازم نیست زندگیتان را خراب كنید؛ فقط با گام‌های كوچك اما پی در پی به پیش روید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ممكن است كسی از اطرافیانتان كار فوق العاده‌ای انجام دهد كه شما را شوكه كند. ابراز وجود دیگران می‌تواند بسیار خارج از موضوع باشد كه شما حتی ندانید چگونه باید به آن فكر كنید. به جای اینكه حرفهایی را بزنید كه بعدها از گفتنشان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واكنش نشان دادن و احساساتی برخورد کردن خودداری كنید. اجازه دهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می‌كردید و نیاز به زمان دارید كه قبل از اینكه بتوانید پاسخگوی مساله‌ای باشید آن را به خوبی بررسی كنید.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: