فال روزانه سه شنبه 24 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 24 بهمن 1396

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی كه قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند. به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید، آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز با وجود اینکه می‌دانید باید کاری انجام دهید اما احتمالا به درستی نمی‌دانید که آن کار دقیقا چیست. ممکن است امروز تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آن را دوباره بدست بیاورید. به جای اینکه سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید آنها به شما نشان دهند که در دنیا چه کار باید بکنید. الان مسئله این نیست که آیا اهداف جدیدتان تحقق می‌یابند یا نه! فقط اجازه دهید آنها زندگیتان را به روش خودشان بسازند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما اغلب اجازه می‌دهید که فلسفه بافی بر شعور عادیتان برتری پیدا کند ولی این کار می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. فکر و گمان می‌تواند مفید و سازنده باشد اما امروز آنها ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند. تفاوت‌هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید. خوشبختانه امیدها و آرزوهایی که برای آینده‌ای روشن‌تر دارید برای دیگران انگیزه‌ای می‌شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند؛ از طرف دیگر باعث می‌شود که شما خود را باور کنید و اعتماد به نفستان افزایش یابد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما ممکن است بر این باور باشید که تمام عادات احساسی قابل تغییر هستند مخصوصا اگر مایل باشید که در ذهن خود خیال کنید که در موقعیت کنونی به نتیجه و هدف خود رسیده‌اید بدون اینکه واقعا در واقعیت به آن دست پیدا کرده باشید. متاسفانه در آینده ممکن است تبدیل به آدم پول دوستی شوید و اگر کسی راهتان را برای رسیدن به منافع مالی سد کرد عصبی و پریشان شوید. به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید؛ مهم نیست در آینده چه پیش می‌آید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز احتمالا قادر نیستید دیگران را به روشنی و به وضوح ببینید به خاطر اینکه شما به جهان با عینک خوش بینی می‌نگرید. اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آنها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده‌تر می‌کنید. برای دفاع از باورهای خود با این شدت با دیگران نجنگید. چند روز صبر کنید تا ببینید آیا نظراتتان تغییر می‌کنند یا فقط اوضاع را برایتان پیچیده‌تر می‌کنند! 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز برای شما آسان نیست که انرژی خود را به حرکت وادارید چرا که اتصال خورشید - نپتون امروز در نشان شما و در ششمین خانه از “کار” شما دیده می‌شود. حتی با وجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می‌شود؛ اما الان زمان این نیست که انگیزه‌های خود را زیر سئوال ببرید. با وجود اینکه فکر می‌کنید که می‌توانید باز هم صبر کنید، الان یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز بازگشت ماه به نشان شما یادآور این است که باید از نظر احساسی با منابعی که باعث الهام و وحی در شما می‌شوند در تماس باشید. حتی اگر شما درباره عشق و عاشقی بسیار آرمانی فکر می‌کنید و در گذشته نا امیدی‌ها و شکست‌هایی را هم تجربه کرده‌اید؛ اما رعايت كردن راستی و درستی هنوز هم باید برایتان مهم باشد. تلاشی که در جهت راستی و صداقت باشد بسیار با ارزش است. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممکن است شما تحت تاثیر جادویی باشید که به روزهای کودکیتان مربوط می‌شود. متاسفانه سخت است که بگوییم کدام یک از خاطرات واقعی است و کدام یک از ضمیر ناخودآگاه شما سر بیرون آورده است. اگر بخواهید امروز نقش یک کاراگاه را بازی کنید می‌تواند به شما کمک کند تا به حقیقت ماجرا پی ببرید و در نهایت می‌فهمید که احساساتتان بسیار راحت‌تر از همیشه تحت کنترلتان در خواهند آمد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اگر شما امروز در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می‌توانید کار کنید؛ تا آنجایی که می‌بینید تمام کارهایتان را زودتر از آنچه انتظار داشتید به پایان رسانده‌اید. قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده‌اید. قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز برای گرفتن یک تصمیم مهم درباره مسائل مالی، اصول اساسی و ضروری را در اختیار ندارید، اما توجه داشته باشید که پنجره‌ای که برای فرصت های جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند روز می‌تواند باز بماند و دیگر منتظرتان نخواهد ماند. بسیار سخت است که به سرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان سخت و دشوار می‌کند. نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت. در ضمن تا زمانی که احساس اطمینان نکرده‌اید از گرفتن تصمیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگیتان خودداری کنید! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز همچنانکه نپتون رویایی با خورشید الهام بخش در نشان “مبتکر و مخترع” شما اتصال پیدا می‌کنند منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت می‌کنید. اگر همچنان روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. خوشبختانه اعمال قهرمانانه مریخ برای رهایی شما بدردتان خواهد خورد. اگر هم انرژی فیزیکیتان سخت با هم هماهنگ می‌شود ولی تمرین‌های پرانرژیتان امروز تفاوت شما را با دیگر انسان‌های روی زمین به سایرین نشان خواهد داد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

سیاره حاکم شما نپتون کمک پرانرژی از اتصال با خورشید دریافت می‌کند و از زمانی که این اتفاق در دوازدهمین خانه از اسرار شما می‌افتد می‌‌تواند اسرار پشت پرده را آشکار کند. دیگران شاید این اتفاق جادویی را در ذهن شما درک نکنند. از این نترسید که رویاها و تصوراتتان خودجوش هستند؛ خلاقیت و توانایی شما باعث می‌شود که بزودی همه آنها صورت واقعیت به خود بگیرند.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: