فال روزانه دوشنبه 23 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 23 بهمن 1396

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و سوم بهمن 1396 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز یاس و نا امیدی شما به نقطه جوش می‌رسد؛ بنابراین باید حتما راه فراری پیدا کنید وگرنه منفجر می‌شوید! با وجود اینکه شما مسئولیت‌های مختلفی دارید، ولی وسوسه شده‌اید قبل از اینکه همه آنها را تمام کنید فعلا بی خیالشان شوید! شما خیلی راحت می‌توانید خودتان را قانع کنید که همه چیز خوب پیش می‌رود؛ شاید این اتفاق بیفتد، اما می‌توانید با عمل کردن به موقع به قول‌هایتان به جای فرار کردن از آنها، احتمال نتیجه مثبت را افزایش دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز فشارهایی که روی شما ايجاد می‌شود می‌تواند در ایستادگی کردن در برابر موانع یاریتان دهد، اما شما هنوز احساس درماندگی می‌کنيد و چشمه خلاقیت‌تان خشک شده است! خوشبختانه به طور ناگهانی پیام‌هایی دریافت می‌کنید که خودتان هم شگفت زده خواهید شد و در نتیجه راه‌های ابراز وجود کردن را پیدا می‌کنيد! تسلیم نشوید؛ چرا كه یکدفعه نمی‌توانید به همه چیز برسید. آرام آرام پیش بروید، ناگهان اتفاقی رخ خواهد داد که حتی فراتر از انتظارات شماست! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما باید به یک مسئله عاطفی رسیدگی کنید، اما احتمالا سعی می‌کنید از هر تاکتیکی که در کتاب در مورد کناره گیری کردن گفته شده استفاده کنید. اگر چه روبرو شدن با شرایط، کار ناخوشایندی است، اما شما قادر هستید که در روش خود منطق و عقل را برگزینید؛ اما لازم است قدری احتیاط کنید، برای اینکه ممکن است به خاطر چیزی که اصلا هم اتفاق نمی‌افتد عصبانی شوید. کمی خویشتن داری داشتن در میان راه کمکتان می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز امکان دارد یک دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده‌تان در کارتان دخالت کند. در این صورت کنار آمدن با احساساتتان کار کسل کننده‌ای خواهد بود. یک نفس عمیق بکشید و بعد فکر کنید ببینید که به این فرد چه می‌خواهید بگویید، به خاطر اینکه ممکن است حرف اضافی یا نادرستی از دهانتان بیرون بیاید! با وجود اینکه ترجیح می‌دهید ساکت بمانید، اما وقتی شروع به حرف زدن کنید دیگر نمی‌توانید ساکت شوید! برای همین بهتر است الان به جای زیاد حرف زدن، جانب احتیاط را نگاه داشته و خیلی کم حرف بزنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ظاهرا شما پول کافی برای خریدن چیزی که دوستش دارید و عشق کافی برای راضی کردن دلتان ندارید، اما الان در این شرایط ناراحت کننده درس و اندرز مهمی نهفته است. شما دارید یاد می‌گیرید که می‌توانید با کمتر از این هم کاملا راضی و خشنود باشید. همین الان محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده‌اید را شکسته و سعی کنید که به سادگی نگرش خود را تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز وقتی که ماه در نشانه شما به بهرام می‌پیوندد، زیاد شاد نخواهید بود. با این حال توانایی مقاومت کردن در این شرایط دشوار می‌تواند هدیه‌ای در داخل کاغذ کادویی عجیب باشد! حتی اگر این هدیه چیزی نیست که شما می‌خواستید، تا موقعی که بصیرت لازم برای آزاد شدن از این نارضایتی تازه را به دست نیاورده‌اید، این کاغد کادو که محتویات درونش را می‌پوشاند را کنار زده و از آن استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

با وجود اینکه ماه در دوازدهمین خانه‌تان یعنی خانه “رویاها” به بهرام محدود کننده ملحق می‌شود، دیدن نتیجه مثبت از عشق ورزی‌هایتان برای شما تبدیل به چالش شده است! خوشبختانه ماه با اورانوس غیر عادی در یک امتداد قرار می‌گیرد و انتظار می‌رود به همان گونه که این شرایط ادامه پیدا می‌کند، شما نیز به طرز خوشایندی شگفت زده شوید! یادتان باشد اگر به خودتان اجازه بدهید که در افکار منفی غوطه ور شوید، پتانسیل‌های بالا و عالیتان هیچ گاه امکان ظهور پیدا نخواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید! برای اینکه دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی به شما سخت گیری می‌کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع خواهد شد و آنهم تواناییتان در استفاده بهینه از انرژیتان است و این شما را از اعتراض‌هایی که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی‌برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما را به راه حل مشکل نزدیک‌تر نمی‌کند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امسال خیلی تلاش کرده‌اید که موقعیت خود را از نظر حرفه‌ای بالاتر ببرید. با وجود این امروز از این همه کار سخت خسته شده‌اید. به احساسات خود خیلی توجه کنید، چرا که شما اصلا از نا امیدی و یاس که در حال رشد کردن و بزرگ شدن است آگاه نیستید. این نا امیدی در آخر راه می‌تواند مشکلات خیلی زیادی را به وجود آورد. پنهان کردن نا امیدیتان شاید برای مدت کوتاهی جواب بدهد، اما در دراز مدت ممکن است باعث خشم و عقده‌های فروخورده و یا حتی ناراحتی‌های عاطفی شود. سهیم کردن یک دوست در احساسات‌تان به شما کمک می‌کند تا فشاری که روی خود احساس می‌کنید را کم کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

اگر شما آرزوهای بلند پروازانه‌ای برای آینده خود دارید، امروز در حالیکه برنامه‌های بزرگتان نقش بر آب می‌شوند، اعتماد به نفستان نیز متزلزل می‌شود؛ اما یادتان باشد که پایان هر شب سیه، سفید است! شما معمولا خیلی تمایل ندارید مسیر خود را خیلی سریع عوض کنید و همین کمکتان می‌کند تفاوت بین شادی و ناراحتی را خوب درک کنید. از زمانیکه امکان وارد کردن پروژه‌های جدید و ایده‌های بهتر را به زندگیتان ایجاد کنید، از بین بردن تعلقات و وابستگی‌ها به برنامه‌های قبلیتان می‌تواند برایتان کاری روح افزا و نشاط آور باشد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر در زندگی کاری و یا زندگی شخصی خود نیازمند کمک دیگران هستید و اگر امروز کسی از این درخواست شما استقبال نکند، ممکن است با موقعیت ناراحت کننده و نامطبوعی روبرو شوید. خوشبختانه شما فرشته نجاتی دارید که می‌تواند نجاتتان دهد! اجازه ندهید یاس و نا امیدی چشمتان را به روی خبرهای خوبی که این اطراف کمین کرده‌اند ببندد! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

در فکر و خیال بودن بدین معنی نیست که شما در رویا و خیالات خود غرق شده‌اید، اما حالا به اندازه کافی وسوسه‌تان می‌کند! وقتی مدام جلوی پایتان سنگ انداخته می‌شود، حفظ کردن نگرش‌های مثبت کار دشواری است. حتی ممکن است فکر کنید برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت می‌کنند و بر ضدتان هستند باید سخت‌تر کار کنید. با همه این احوال اگر اجازه ندهید جواب‌های منفی حرکتتان را کندتر کند و اگر تمام حواس خود را روی نگرش نهاییتان متمرکز کنید، هر چیزی امکان پذیر می‌شود.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: