فال روزانه یکشنبه 22 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 22 بهمن 1396

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و دوم بهمن 1396 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

مهم نیست از آنچه که امروز می‌خواهید چقدر آگاه هستید؛ مهم این است که به قضاوت خود تردید دارید. تجدید نظر کردن درباره اینکه تصمیم اخیرتان درست است یا نه مشکل واقعی شما نیست. مشکل ناتوانی شما در دیدن عواقب مسائل و تصمیماتی است که می گیرید. همچنانکه در زمان حال زندگی می‌کنید سعی کنید افکارتان را نیز در جهت وسیع کردن افق فکریتان به کار گیرید. کوشش‌های شما نتیجه خوبی دربر نخواهد داشت مگر آنکه یک هدف مشخص در ذهنتان داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز ماه در نشان شماست اما احساس می‌کنید که به گل نشسته‌اید؛ این احساس شما از آنجا ناشی می‌شود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و الان نمی‌دانید باید در رابطه با آن چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می‌کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی‌دهید برای اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می‌تواند شما را به هدفتان رهنمون کند و این واضعیت محرکی می‌شود که بیشتر و سخت‌تر کار کنید. موفقیت از آن شماست اگر بتوانید بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز سماجت کردن برای انجام چند کار مختلف با همدیگر و به یکباره می‌تواند واقعا توانایی شما را مورد آزمایش قرار دهد. امروز واقعا میل دارید که پریشانی و گیجی حواس خود را در خانه یا محل کار تحت کنترل داشته باشید؛ اما سعی کنید در بازگیری آن زیاد اغراق نکنید. ممکن است برایتان راحت نباشد اما بهتر است که تماس خود را با دیگران در طول روز حفظ کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

برای شما سخت نیست که با احساسات خود ارتباط مداوم داشته باشید حتی اگر آنها کاملا طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی‌روند؛ اما پیچیدگی روابط اخیرتان این توانایی را از شما سلب می‌کند و دیگر نمی‌توانید براحتی احساسات خود را مدیریت کنید. خوشبختانه نیازی نیست که برنامه‌تان را تغییر دهید. اگر بتوانید سیمای ظاهریتان را تغییر دهید دیگران شما را در یک وضعيت مثبت می‌بينند و این وضع شما را بهتر می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

الان وقت این است که کارهایی را که قبلا شروع کرده بودید را به مرحله بعدی برسانید و پیشرفت کنید. ممکن است آرزو کنید که کاش امروز کار دیگری انجام می دادید اما هنوز کارهایی برای انجام دادن دارید و شما بهترین کسی هستید که می‌توانید از پس آنها برآیید. ممکن است نگران این باشید که حمایتی از دیگری دریافت نکنید با این وجود دیگران ادعا می‌کنند که پشت تلاش‌های شما ایستاده‌اند. بالاخره این پروژه شماست؛ پس روی اهدافتان تمرکز کنید و کار را شروع کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما ممکن است در این روز ناسازگار نشان دهید؛ به خاطر اینکه رفتار شما به طرز عجیبی عدم اطمینانتان را منعکس می‌کند. به هر حال اگر شخصی درخواست کرد که شما تصمیم نهایی خود را در مورد گرفتاری‌ای كه با كارتان دارید بگیرید وسوسه می‌شوید و این کار را می‌کنید. شما زمان بیشتری برای تصمیم گیری دارید و اگر دیگران مایل نیستند چند روزی صبر کنند تا ذهنتان را مرتب کنید بگذارید این فرصت بگذرد. چرا که ممکن است برای شما سخت باشد که در چنین محیط غیر قابل انعطافی کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اکنون شما آماده نیستید تا کارتهای خود را نشان دهید، پس ممکن است اگر کسی امروز شما را مجبور کرد تا عقاید خود را آشکار سازید ناراحت و آزرده شوید. شما بسیاری حقایق و اطلاعات بسیاری در دست دارید با این حال ممکن است احساس کنید آیا هنوز اشتباهی در کار است یا نه؟ شاید برایتان مشخص شود که دوست نزدیکتان یا شریکتان عمدا باعث شده تا کاری عقب بیفتد. اگر بتوانید صبور باشید اطلاعات مورد نیازتان در زمان مناسب آشکار خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز به نظر می‌رسد نیاز داشته باشید که مراقب خود باشید به خاطر اینکه به عنوان جزئی از یک تیم کار می‌کنید؛ اما این ترس شما از عدم کنترل است که باعث می‌شود تا محدودیت‌هایی را برای خود قائل شوید. شما می‌توانید به تفاوت عقاید بسیاری که با بقیه گروه دارید واکنش نشان دهید؛ اما جدا کردن خود از بقیه گروه راه حل این مشکل نیست. می‌توانید بدون اینکه در مسیر کسی مانع ایجاد کنید آگاه و هوشیار باشید و نیازی به سنگ اندازی برای بقیه نخواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز تمرکز شما روی کارتان خواهد بود یا احتمالا روی نقشی که در اجتماع دارید؛ اما این حالت به معنی این نیست که شما به فکر خانه و خانواده خود نیستید؛ فقط مساله این است که مایلید یکی دو روزی مسئولیت‌های خانوادگی خود را کنار بگذارید. در این زمان ماه وارد دهمین خانه از “وضعیت” شما می‌شود. با این وجود ممکن است شما متعهد باشید که کاملا حرفه‌ای رفتار کنید بنابراین مراقب باشید که آن چیزهایی که برایتان مهم است را از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز برنامه ریزی کردن برای آینده احتمالا بارزترین کاری است که شما انجام می‌دهید. با این وجود شما ممکن است اجازه دهید اکنون دیگران برنامه ریزی و مدیریت کنند و ترجیح می‌دهید خودتان بیشتر کارها را انجام دهید. متاسفانه برایتان سخت است که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بنشینید. پس مطمئن شوید که اکنون قادرید کارهای بیشتری انجام دهید زیرا شما وظیفه دارید که یک مشاور باشید به جای اینکه یک مشارکت کننده فعال باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز ممکن است در کشمکش و تقلا باشید چرا که می‌توانید مسیری را به سوی موفقیت ببینید. با این حال به نظر می‌رسد آنها به آسانی بدستتان نمی‌رسند. اگر رابطه کنونی‌تان دچار مشکل شد به یاد داشته باشید که از بین بردن علاقه در یک دوستی پر معنی عاقلانه‌ترین کاری نیست که می‌توانید انجام دهید. بهترین توانایی شما این است که خودتان را به روشنی بیان می‌کنید حتی زمانیکه می‌دانید با عقايد و نظرات دیگران همخوانی نداشته باشد. به یاد داشته باشید که صادق ماندن با خود بسیار سخت است و می‌تواند تنها راه حلی باشد كه شما تا بحال بدنبال آن بودید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممکن است فکر کنید که اگر بخواهید امروز به اهدافتان برسید مجبور هستید تا احساسات خود را سرکوب کنید؛ اما انتخاب دیگری نیز وجود دارد برای اینکه شما را از اشتباه برهاند. شما می‌توانید قلب خود را کاملا باز نگاه دارید و زمانیکه درباره رفتار تغيير يافته خود ساكت هستيد می‌توانید همه جوانب و سفر ماورائی را بسنجید و این می‌تواند راه حل جایگزین مناسبی باشد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: