فال روزانه جمعه 20 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 20 بهمن 1396

فال روزانه امروز جمعه بیستم بهمن 1396 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما تقریبا برای انجام هر کاری آمادگی دارید، اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید! شاید دلیل شکتان این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید، یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می‌گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب‌تر می‌کردید! داشتن کمی‌ خویشتن داری برای داشتن روزی خوب و آرام کفایت می‌کند!

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما احساس می‌کنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده وقت بگذارید و به آن توجه کنید. شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشته‌اید که تا حال نتوانسته‌اید برای خانواده‌تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید. مطئمن شوید که قبل از اینکه افراد خاص زندگیتان فکر کنند که عشق آنها اصلا برایتان اهمیتی ندارد، شما توجه و عشق خود را به آنها نشان داده‌‌اید. پس همین امروز از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما عاشق این هستید که یک روز کامل را با بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید! اما همه چیز آنطوری که شما انتظار دارید پیش نمی‌رود! زیاده خواهی که باعث شکست و نا امیدی‌تان می‌شود کار خیلی راحتی است. ایده‌ها و آرزوهای جاه طلبانه به دلیل مغایرت داشتن با حقیقت تلخ و واقعی قابل مدیریت نیستند. پس بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی‌های نامطلوب سد راهتان شده و در نیمه راه متوقفتان کنند، خودتان دست از جاه طلبی بردارید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما راحت‌تر هستید که برای نشان دادن عشقتان به جای دادن هدیه‌های گران قیمت و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان این کار را بکنید؛ اما امروز کمی‌ متفاوت‌تر عمل کرده و در مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی می‌کنید. شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می‌کنید که آرزو می‌کند انقدر پر شور و حرارت نباشید! الان اصلا لزومی ‌ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید. اگر طبیعی رفتار کنید مطمئنا بهترین نتیجه را خواهید دید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز از وسوسه‌ها دوری کنید که روز ناراحت کننده‌ای نداشته باشید. برای اینکه اگر زیادی ریسک پذیر باشید ممکن است فقط شخصی که خیلی دوستش دارید را از خودتان برنجانید. این مشکلی واقعی است که از میزان فعالیتهایتان می‌کاهد، برای اینکه ظاهرا همه چیزها برای شما مهم‌تر از این مشکل هستند و به نظر می‌رسد که شدت احساسی شما از رفتار‌های افراطی حمایت می‌کند. با این حال وقتی به اواسط هفته نزدیک‌تر می‌شویم، آرزو می‌کنید که ای کاش همه رازهایتان را فاش نکرده بودید! فراموش نکنید که لازم نیست همه رویاها و خیالات خود را با دیگران در میان بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما خودتان به این درک رسیده‌اید و فهمیده‌اید که از موضوع و مساله‌ای مربوط به گذشته زندگی‌تان فرار می‌کنید؛ اما مشکل این است که عقل و منطق نمی‌تواند جایگزین عمل شود. از نظر تئوری شما می‌دانید که چه می‌خواهید؛ اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه‌تان با دیگران چه جور آدمی‌ هستید و در نتیجه خودتان را محدود کرده‌اید. شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلا به آن فکر نمی‌کردید را مجسم کنید. باور داشته باشید که هر چیزی می‌تواند اتفاق بیفتد، پس همانگونه خواهد شد! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز هدیه‌ای که می‌توانید به دوستانتان بدهید این است که به آنها نشان دهید چگونه می‌توانید با همدیگر ساعتهای به یاد ماندنی‌ای داشته باشید! اما برای رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیست که در موردش صحبت کنید. از این مثال پیروی کنید؛ با انجام دادن کارهایی که حس خوبی بهتان می‌دهد و لذت بردن از کار کردن توانایی‌های خود را نشان دهید. اگر تسلیم شده و عقب نشینی کنید، آن وقت میدان را به حریف واگذار کرده‌اید و نشان می‌دهید که از توانایی کمتری برخوردارید. فرصتها را بقاپید؛ افراد دیگر نیز از شما تبعیت خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز به شدت نیاز دارید که تنها باشید، اما تا موقعی که وظایفتان را به طور کامل انجام نداده‌اید، شاید نتوانید در خلوت خودتان تنها باشید. البته شما بیشتر از اینکه به فکر خودتان باشید، به فکر عمل کردن به قولهایتان و کمک کردن به دیگران هستید. خیلی عجیب است! شما دوست دارید یکدفعه جهش داشته باشید، کارهای لازم را انجام دهید و بعد یکدفعه عقب نشینی کنید! خوشبختانه شما می‌توانید دو روش متفاوت را تجربه کنید، پس از کارتان عقب نشینی نکنید! 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما اگر چه فهمیده‌اید که تبعیت کردن از قانون لازم است، اما هنوز هم در ذهنتان دوست دارید کارهایی انجام دهید که با قانون مغایرت دارند! حالا شما نمی‌توانید جلوی چنین تمایلات هیجان انگیزی را بگیرید. شما انقدر هیجان زده شده‌اید که نمی‌دانید چه کاری درست است و چه کاری غلط! پس همین الان دست به کار شده و خطر کردن را بپذیرید، افکار فیلسوفانه خود را برای بعد بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز می‌خواهید همه اطرافیانتان بفهمند كه چقدر هوشیار بوده و حواستان جمع است. شما حسابی خودتان را به زحمت انداخته و هر کاری می‌کنید تا آنها عملتان را ببینند. سهیم کردن افرادی که به شما نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتان نشاط آور و روح افزا می‌باشد، اما اگر در مورد کارهایی که انجام می‌دهید ناممطئن باشید، به تدریج کارهایتان پیچیده‌تر می‌شود. نگران عکس العمل افراد دیگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشید. فقط به حس خود اطمینان کنید و بدانید که شما را به مسیر درستی هدایت می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما زیاد صبور نیستید! چرا که افراد دیگری هستند که نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بوده و در اولویت قرار دارند. شما از وقتی که فهمیده‌اید که تنها فرد در میدان بازی نیستید، نمی‌فهمید که چرا برخی از مردم موقعیت خود را بیش از اندازه بزرگ می‌کنند! با همه این احوال الان بهتر است که به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد دیگر مخالفت نکنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما خیلی کار دارید، اما دیگران از مسئولیتهایتان اطلاعی ندارند و نمی‌دانند باید وظایفتان را انجام دهید. کار کردن زیاد هیچ اشکالی ندارد، اما اجازه ندهید نیازتان برای جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگی‌تان شود! متعادل بودن همیشه ایده خوبی است. شما اگر تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده‌اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می‌کند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: