فال روزانه شنبه 14 بهمن 1396

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 14 بهمن 1396

فال روزانه شنبه 14 بهمن 1396

فال روزانه امروز شنبه چهارهم بهمن 1396 

 

فال روزانه : متولدین فروردین ماه

شما زمانی که اعتقاد دارید که خوش‌بینی‌تان کاملا تحت کنترل است، شاد بودن برایتان راحت‌تر است. شما واقعا نمی‌خواهید بسیار شاد و فعال جلوه کنید و کم ارزش شمردن اعتماد به نفستان روشی است که امروز با این روش کار می‌کنید. امروز متعادل کردن شدت و ضعف شور و اشتیاقتان باعث می‌شود دیگران از شما تقاضای قبول کردن سمت رهبری گروه را بکنند. 

 

فال روزانه : متولدین اردیبهشت ماه

اخیرا دارای انرژی فوق العاده‌ای شده‌اید که گاهی خودتان از این انرژی و کارها و رفتارهایی که در اثر این جریان به شما وارد می‌شود دچار تعجب شده‌اید. شما در بهترین دوره زندگی‌تان واقع شده‌اید بهتر است پل‌هایی را که برای رسیدن به خوشبختی به آنها نیاز دارید از هم اکنون بنا سازید. شما توانایی انجام این کار را دارید فقط مهم این است که خود را باور کنید، زیرا جام قهرمانی بزرگی در انتظارتان است. 

 

فال روزانه : متولدین خردادماه

امروز دیگر مانعی وجود ندارد که باز هم شما را عقب نگاه دارد به خاطر اینکه ماه جدید فعال تماما مال شماست. اگر اخیرا در کاری، شروع اشتباهی داشته‌اید الان بهترین زمان برای شروعی دوباره است. موفقیت تنها به کسانی اختصاص دارد که مقاوم و ثابت قدم هستند. بنابراین از این نترسید که با تصمیمات خوب در اجتماع حاضر شوید. پس سخت کار کنید تا رویاهای خود را به تحقق رسانید. 

 

فال روزانه : متولدین تیرماه

شما برای تمام کردن یک پروژه که بارها و بارها آن را به تاخیر انداخته بودید، تحت فشار قرار گفته‌اید. امروز همه بهانه‌هایتان تمام شده است! ولی این دلیل نمی‌شوید که بپرید و این کار را انجام دهید! گاهی اوقات طفره رفتن از یک کار به خاطر اهداف دیگر صورت می‌گیرد. اما حالا اینگونه نیست؛ شما فقط دلتان می‌خواهد یک بار دیگر این پروژه را از برنامه کاریتان حذف کنید! 

 

فال روزانه : متولدین مردادماه

اگر کسی امروز شما را به مهمانی دعوت كرد، حواستان باشد كه دعوتش را قبول نكنید. برای اینكه سرتان حسابی شلوغ می‌شود. شما كارهای ناتمام زیادی دارید. در عین حال از نتایج كارتان هم راضی نبوده‌اید. به جای اینكه با این ور و آن ور رفتن و جان كندن وقتتان را تلف كنید، سعی كنید از دیگران هم برای انجام دادن وظایفتان كمک بگیرید. بیرون آمدن از زیر سلطه دیگران كار سختی است، اما در حال حاضر این كار عاقلانه‌ترین راه است. 

 

فال روزانه : متولدین شهریورماه

ماه در نهمین خانه شما مربوط به ایده‌های بزرگ قرار دارد و در عین حال به شما توصیه می‌شود که قبل از اینکه نظرات خود را با فرد دیگری در میان بگذارید آن را دوباره بررسی کنید. هوشیاری و آگاهی شما نسبت به همیشه کمی بیشتر شده است، برای اینکه می‌خواهید در نهایت، قبل از افشا کردن آنچه که در ذهنتان دارید از درست بودن مطالبی که می‌گویید اطمینان حاصل کنید. اما نباید مدت زیادی تأمل کنید، وگرنه فرصتتان را از دست خواهید داد. 

 

فال روزانه : متولدین مهرماه

شریک زندگی‌تان یا فردی از اعضای خانواده‌تان شرایط زندگی را طوری برایتان محیا کرده که فکر می‌کنید قادر به ادامه زندگی نیستید. بهتر است خود را از لحاظ روحی و جسمی‌ تقویت کنید؛ این زمان بهترین فرصتی است که می‌توانید بر علیه تمام ناتوانایی‌های خود اقدام کنید. بعد از گذراندن این مرحله از زندگی، شما موهبت‌های بسیاری را دریافت خواهید کرد. برای این که بتوانید راحت‌تر این مراحل را پشت سر بگذارید توصیه می‌کنیم که با خدای خود وارد راز و نیاز شوید. 

 

فال روزانه : متولدین آبان ماه

ممکن است فکر کنید که اگر بخواهید امروز به اهدافتان برسید مجبور هستید تا احساسات خود را سرکوب کنید. اما انتخاب دیگری نیز وجود دارد برای اینکه شما را از اشتباه برهاند. شما می‌توانید قلب خود را کاملا باز نگاه دارید و زمانیکه درباره رفتار تغییر یافته خود ساکت هستید می توانید همه جوانب و سفر ماورائی را بسنجید و این می‌تواند راه حل جایگزین مناسبی باشد. 

 

فال روزانه : متولدین آذرماه

فكر نكنید كه شما قادر به فهمیدن عكس العمل دیگران هستید. به جای اینكه كلماتتان را سبک و سنگین كنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت كنید كه مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دوستانتان نشان دهید. آنها برای شنیدن حرف‌هایتان بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند كه شما با آنها مخالفید به حرف‌هایتان اهمیتی نمی‌دهند. 

 

فال روزانه : متولدین دی ماه

امروز شما سعی می کنید بخشی از اطلاعاتی که دارید را از دیگران مخفی کنید، اما این موضوع باعث می‌شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری که هست به دیگران هم بگویید. هر کاری که شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی کرده‌اید، خیلی زود آشکار خواهد شد و اکنون اگر این کارها انجام شوند، مشکلات بیشتر خواهند شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است. 

 

فال روزانه : متولدین بهمن ماه

امروز می‌توانید تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید کارهایتان را انجام دهید و درباره آن سخت کوشی کنید تا در رابطه با تصمیمات محدود کننده خود کاری انجام دهید. اما این موضوع درباره این نیست که چگونه موقعیتی نیاز است که اداره شود. اگر به یاد داشته باشید که اطلاعات عملی میتواند زندگی شما را آسان‌تر کند ممکن است مشتاق شوید که موضع خود را در رابطه با راه و مسیرتان تغییر دهید. در وهله اول بپذیرید که تاکنون اشتباه می‌کردید و نیروی خود را در همین میان راه تغییر جهت دهید. 

 

فال روزانه : متولدین اسفندماه

شاید خویشتن داری و میانه روی بهترین خصوصیت اخلاقی شما نباشد، اما امروز می‌تواند شما را از دردسرها دور نگه دارد. این سخن بدین معنی نیست كه شما زندگی پرمخاطره‌ای دارید، بلكه فقط بدین معنی است كه باید به تعهداتی كه می‌دهید بیشتر توجه كنید. اگر شما بیشتر از توانتان مسئولیت قبول كنید، ممكن است همه چیز را خرابتر كنید. پس فبل از دادن جواب مثبت خوب فكر كنید.

 

منبع: میهن فال

 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: