فال روزانه سه شنبه 17 شهریور 1394

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 17 شهریور 1394

فال روزانه سه شنبه هفدهم شهریور 1394

 

دوست عزیزی که 17 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شما امسال را برای مدت های طولانی به یاد خواهید داشتغ پس تمام تلاش خود را بکنید تا بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید و از اولین روز آن، یعنی روز تولدتان، با جشن گرفتن به بهترین شکل ممکن سالتان را آغاز کنید. هر چقدر راه و روش های قدیمی که دیگر کاربردی برای شما ندارند را کنار بگذارید انرژی بیشتری برای ساختن آینده ای هماهنگ با شخصیت واقعی خودتان خواهید داشت. این عادت ها و رفتارهایی که اینقدر وفادارانه به آنها چسبیده اید تنها مانعی بر سر راهتان هستند که از رسیدن شما به اهداف اصلیتان و شناخت خود واقعیتان جلوگیری می کنند، پس به نفعتان است که هر چه زودتر آنها را رها کنید. نیمه های مهر ماه احساس خواهید کرد که چیزهایی تازه در زندگیتان آغاز پیدا کرده اند و در مسیر آینده ای مطلوب که خودتان برای خود ساخته اید گام بر می دارید.
 
 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز سرشار از انرژی و شور و هیجان هستید و بدون هیچ محدودیتی بر اساس احساسات درونیتان عمل می کنید. با این حال در طول روز گاهی اوقات به خودتان و صحت کارهایی که انجام می دهید شک خواهید کرد، ولی این حالت خیلی گذرا خواهد بود. خیالتان راحت باشد؛ هر بار که این حس ناخوشایند در شما به وجود بیاید شور و هیجان شما به آن غالب خواهد شد. این انرژی مثبت شما مسری است و به دیگران هم سرایت خواهد کرد، ولی باید یادتان باشد که اگر به دیگران و حد و حدود آنها احترام بگذارید، در مسیر دنبال کردن رویاهایتان بیشتر از شما حمایت خواهند کرد. به نظر خودتان این اواخر در رابطه عاطفیتان کمی خودخواهانه برخورد نمی کنید؟

 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 
امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید، ولی باید مواظب باشید در کارهایتان مشکلی پیش نیاید. انرژی های موجود در امروز باعث می شوند که خیلی زود حواستان پرت شود و کارهایی بکنید که معمولا از شما بعید هستند؛ مثلا ممکن است کیف پولتان را در منزل جا بگذارید و یا یکی از قرارهایی که دارید را فراموش کنید. شاید دلتان بخواهد از این همه کار و هیاهو فرار کنید، چرا که این حالت باعث می شود مضطرب و عصبی شوید. با این حال نیازی نیست که برای رسیدن به آرامش و راحتی واقعیت ها را نادیده بگیرید. اجازه دهید حس درونیتان در طول روز راهنمای شما باشد و با آرامش درونیتان به شلوغی امروز غلبه کنید.
 


فال روزانه متولدین خرداد

به نظر می رسد که همه دارند از امروز خود لذت می برند و شما هم دلتان می خواهد که بخشی از این تصویر خوشایند باشید. ولی یادتان باشد که اگر می خواهید این صحنه زیبا خراب نشود باید در آن با افرادی که مورد احترامتان هستند شریک باشید. نیازی نیست که توجه همه فقط روی شما باشد. شما خیلی خوب می دانید که با ایفا کردن نقش اول بار مسئولیتتان چقدر سنگین خواهد شد. با این حال دلتان می خواهد لحظاتی چند چشم ها همه به سوی شما باشند. خوشبختانه جذابیت ذاتی شما این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد، به شرط آن که در آن اغراق نکنید. شما خیلی خوب می دانید که بهترین نقشی که می توانید بازی کنید نقش خود واقعیتان است.
 
 

فال روزانه متولدین تیر
 
امروز ممکن است به نظر دیگران کمی بداخلاق، بی حوصله و بی توجه بیایید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و این موضوع وقت زیادی برای فکر کردن به احساساتتان برای شما باقی نخواهد گذاشت. این همه وظیفه ای که به دوش دارید و باید انجام شوند باعث اضطراب و بیقراری شما شده اند و نمی توانید آرام بگیرید. اگر از اول کار نیت و برنامه های خود را مشخص کنید توانایی این را خواهید داشت که با وجود این همه شلوغی و هیاهو در مسیر خود باقی بمانید و از راهتان منحرف نشوید. اگر اهداف خود را به طور دقیق تعیین کنید حتی اگر شرایط اطرافتان به طور دائم تغییر کنند هم شما می توانید روی آنها متمرکز یمانید.
 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
امروز کارهایی که انجام می دهید بیانگر قانع کننده ترین داستان ممکن خواهند بود. با وجود آنکه این توانایی را دارید که با سخنان و کارهای خود الهام بخش دیگران باشید، امروز ترجیح می دهید به تنهایی پرواز کنید. هرچند شما کاری به برنامه های گروهی ندارید و دلتان می خواهد مسیر مورد نظر خودتان را در پیش بگیرید، در انجام این کار آنقدر موفق هستید که بی آن که خودتان چیزی بگویید هم دیگران می خواهند دنباله رو شما باشند. ولی متاسفانه شما آنقدر تند دارید پیش می روید که برای آنهایی که می خواهند شما را به عنوان راهنما و الگوی خود انتخاب کنند همچون تصویری دور دست و مبهم خواهید بود. این تکروی شما در حال حاضر بهترین گزینه ممکن نیست. همیشه کار گروهی بهتر از انفرادی نتیجه می دهد.
 

 
فال روزانه متولدین شهریور
 
این روزها انرژی بسیار زیادی در درون شما وجود دارد و این همه انرژی نیاز به هدایت و نگرشی مثبت دارد که از به انحراف کشیده شدن آن جلوگیری کند. خوشبختانه شما از احساسات خود آگاه هستید و خوب می دانید که چه می خواهید و در کدام جهت باید به مسیرتان ادامه دهید. با این حال در طول روز و در مواجهه با پیچ و خم ها و پستی و بلندی های غیر مترقبه باید برخی اصلاحات جزئی در مسیرتان به وجود بیاورید. خوشبختانه غافلگیری هایی که برایتان پیش می آیند به نفع شما هستند، به شرط آنکه در مقابل تغییرات مقاومت نکنید. فقط نباید انتظارات خود را زیاد کنید و چشم خود را به روی واقعیت ببندید.
 

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز از آن روزهایی نیست که راحت با دیگران کنار بیایید و عکس العمل شما نسبت به خطاها و نواقص دیگران می تواند تند باشد. ممکن است به خاطر بی حوصلگی و عصبانیت خودتان با دوستان و همکارانتان بدخلقی و بدرفتاری کنید. گفتن آنچه در سرتان می گذرد و استفاده از کلمات ناراحت کننده شاید در لحظه به نظر خودتان شما را آرام کند ولی می تواند در روند برنامه های روزانه تان مشکلاتی جدی ایجاد کند. قبل از این که حرفتان را به زبان بیاورید به نتایج آن خوب فکر کنید، هر حرفی را نباید به زبان آورد. راه های دیگری برای تخلیه عصبانیت خود پیدا کنید که آسیب چندانی به همراه نداشته باشند و بعدا از انجام آنها پشیمان نشوید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز پر از شور و هیجان هستید و انرژیتان تمامی ندارد. با این حال ممکن است چیزی در اعماق ذهنتان مانند خوره اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. شاید اگر بتوانید افکار خود را کنترل کنید و به خودتان انگیزه بدهید اثر این انرژی منفی مقطعی و گذرا باشد. زمانی که به دلیل اصلی این منفی نگری پی ببرید می توانید خیلی سریع و راحت به آن غلبه کنید و موقعیت خود را به عنوان یک قهرمان حفظ کنید.  اگر دوستانتان به کمک شما نیاز دارند، حتی اگر سرتان شلوغ بود و حوصله نداشتید هم، روی آنها را زمین نیندازید. شاید شما تنها کسی باشید که می تواند به او کمک کند. گوش کردن به حرف او زمان چندانی از شما نخواهد گرفت.

 

فال روزانه متولدین آذر

خلاقیت فعلی شما صحنه ای زیبا به وجود آورده است که ارزش نگاه کردن را دارد، زیرا به نظر می رسد که شما دارید با آزادی کامل و بر اساس رویاهایتان زندگی می کنید. شما بال های خود را گشوده اید و دارید به سرعت پرواز می کنید و پیش می روید. البته این احساسات و تفکرات شما، هر چند به نظر دیگران ناشناخته باشند هم ریشه در واقعیت دارند و این موضوع باعث می شود که شما تماس خود با دنیای واقعی را از دست ندهید. توانایی شما در ایجاد تعادل بین ماجراجویی و مسئولیت پذیری آگاهانه شما را قادر می سازد که بهتر از همیشه به سوی آینده پرواز کنید. تا می توانید بلند بپرید! البته یادتان باشد زمان کافی برای استراحت کردن را نیز در برنامه خودتان قرار دهید.

 

فال روزانه متولدین دی

امروز علاقه شما به تفکر درباره موضوعات جدی مانع پیوستن ما به دیگران در بازی و تفریح نخواهد شد. حتی اگر وسوسه شوید که برای دیگران رئیس بازی در بیاورید هم وقتی روحی سبکبال و شاد داشته باشید نمی توانید این کار را برای مدت زیادی ادامه دهید. شریک شدن در شادی های دیگران و لذت بردن از روزتان امروز بیش از رسیدن به هر هدف و برنامه ریزی دیگری می تواند برایتان مفید باشد. همه ما لازم داریم که گاهی بدون اهمیت دادن به هیچ چیزی و بی آنکه فکرمان را درگیر مسائل و مشکلاتمان بکنیم آزادانه به بازی و تفریح بپردازیم. اگر احساس خشم و استرس می کنید بهترین کار ممکن این است که به موسیقی روی بیاورید و با صدای بلند همراه با آهنگ ها بخوانید.فال روزانه متولدین بهمن

شما امروز دوست دارید جنبه عصیانگر و عجیب و غریب وجودتان را به نمایش بگذارید و دیگران هم نمی توانند تصمیم بگیرند که آیا شما دیوانه هستید و یا این کارها ناشی از هوش و نبوغ شما هستند. باید خدا را شکر کنید که نیرویی قوی از درون شما را هدایت می کند تا پایتان را از حد مجاز فراتر نگذارید و کاری نکنید که دیگران در موردتان بد قضاوت کنند. به حس درونیتان اعتماد کنید، این حس شما را به راه اشتباهی نخواهد کشاند، به نبوغ خود اطمینان داشته باشید. شما این قدرت جادویی را دارید که با باور به این که هیچ چیز غیر ممکن نیست، هر کاری که می خواهید را انجام دهید. لازم نیست به الگوهای قدیمی پایبند بمانید، از خلاقیت خود استفاده کنید.


 
فال روزانه متولدین اسفند 

درک شما از خودتان و موقعیتی که در این دنیا دارید در حال تغییر است زیرا همه چیز آنقدر سریع دارد اتفاق می افتد که حفظ ذهنیت فعلیتان امری غیر ممکن خواهد بود. خوشبختانه با چنان اشتیاقی در انتظار آینده هستید که هیچ هراس و تردیدی در خود احساس نمی کنید. با این حال ممکن است کمی در شرایط فعلی حس غریبی داشته باشید، ولی خیلی زود خواهید توانست خودتان را با تغییرات به وجود آمده تطبیق دهید و طوری رفتار کنید که انگار نه انگار چیزی عوض شده است.اگر موفقیت برایتان اهمیت دارد باید خودتان را برای شکست نیز آماده کنید. اگر با یک بار و دو بار به نتیجه دلخواهتان نرسیدید نا امید نشوید و باز هم تلاش کنید.

 

منبع: برترین ها


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: